1464
1520

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

اره خیلی هم روانی هم جسمی خودش وفامیلا میگن از۱۰۰سال بیشترعمرمیکنه یعنی تااین حد سالم وشاداب

عزیزم باور نکن ویکم صبر کن محاله کسی اها دعا جادو باشه و ذهنش و جسمش مریض نشه من کسیو میشناسم که با دعا جون زندگیشو نجات داد کاری کرد زندگیش از هم نپاشه و زبون کسیو بست اماااااا الان بعد از چند سال با اینکه زندگی همه چی تمومی داره اما عین دیوونه هاست نه ارامش داره نه اخلاق رفتارش نرماله هرچند اخلاقش از اول نرمال نبود اما الان سرشار از اضطراب بی دلیله من دیدم که میگم این ادما به مرور دیوونه و اعصاب مریض میشن

چرا هست بگو ببینم مادرشوهرت از نظر روانی سالمه؟ارامش داره؟

اون که ارماش نداره تو اذیت وآزار اونی که غمگین اون که شکنجه میشه منم

منی که بجزخدا هیچی قبول ندارم اما خدا پشت اوناس

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
1473
دعای همزاد گرفتن برات؟

من مطمعنم ک دعام کرده چون سابقه طولانی داره طف تو دعا حتی اوردن دستم دادن از تو خونش

حالام یه دوماهه همشششش مریضم و افسرده دعا همزاد چیه؟لطفا راهنماییم کن چکار کنم باطل بشه دعاش

اللهم صل علی محمد و ال محمدوعجل فرجهم❤من برای حال دلم محتاج دعاتم دوستم😙😍باور کن خودمم میام نینی سایت انگار اومدم ختم صلوات 😆😆صلواتتو بفرس خانوم هم ثواب داره هم مشکل خودتو بقیه حل میشه انشالله😍
عزیزم باور نکن ویکم صبر کن محاله کسی اها دعا جادو باشه و ذهنش و جسمش مریض نشه من کسیو میشناسم که با ...

اخه میگه از۶سالگی دهن پسرم بستم

خدامیدونه قبل اونم باشوهرش...

بعدازدواج دخترش بادامادش.....

الان من جوونیم روزهای بهتر عمرم میره

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
عزیزم عکس پروفایلت چقد نازه برا خودتونن؟

بله قابلتونو ندارن.ی لاکپشت خودش اومد تو باغ خواهرم ۵ تا تخم گذاشت این دوتاش رو دیدیم

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
1334
عزیزم باور نکن ویکم صبر کن محاله کسی اها دعا جادو باشه و ذهنش و جسمش مریض نشه من کسیو میشناسم که با ...

من معجزه خدااعتقاددارم

معجزه خدامیخوام دعاهام قبول کنه

بگو

در مورد همین دعا نویسا خیلی ب فکر بودم چجور اینا مردمو خر کردن و ازشون پول میگیرن . به یه دوستم گفتم بیا دوستاتو ب من معرفی کن من یه سیم جدید میخرم هر کدومشون خواستن زنگ بزنن اطلاعتشون رو بهم بده تا یه ماه ببینم چقد درامد توش هر نفری 200میگرفتم خلاصه همینجوری ادامه داد بعد هرکی زنگ میزد اسمش م مینوشتم ک پول داده تو یه ماه7تومن از فامیلاشون گرفتیم و یه روز به همشون زنگ زد ک بیان خونه شون من اونجام بیشترشون با شیزینی و دست گل اومده بودن پیشم و همه جریان و کفتیم و ک دیگه گول این ادما نخورن 

اگه خواستین درخواست دوستی بدین شمارشوبدم

حتما ممنون عزیزم 

من دعا شکل پلاک مسی از پشت پشتی ک نشسته بودم پیدا کردم بهش نشون دادم گفت معلوم نیس کی اورده انداخته اینجا

یعنی تا این حد پررو و حاشاا کنه

اللهم صل علی محمد و ال محمدوعجل فرجهم❤من برای حال دلم محتاج دعاتم دوستم😙😍باور کن خودمم میام نینی سایت انگار اومدم ختم صلوات 😆😆صلواتتو بفرس خانوم هم ثواب داره هم مشکل خودتو بقیه حل میشه انشالله😍
اون که ارماش نداره تو اذیت وآزار اونی که غمگین اون که شکنجه میشه منم منی که بجزخدا هیچی قبول ندارم ...

عزیزدلم صبر کن اولا هرکی بدی کنه محاله عملش به خودش بر نگرده این قانونه،دوم اینکه ما معمولا ظاهر زندگی دیگرانو میبینم همین ادمی که بهت میگم منو خیلی اذیت کرد اما من با تمام مشکلاتم که اون حتی نصف مشکلات منو نداره،ازش ارامشم بیشتره توام صبر کن هرکی بهت بدی کرده به نوعی سر خودش یا عزیزاش میاد 

1396
بله قابلتونو ندارن.ی لاکپشت خودش اومد تو باغ خواهرم ۵ تا تخم گذاشت این دوتاش رو دیدیم

فدات عزیزم

مام یکی داریم حدود ۲ ساله واسه پسرم گرفتیم الان بزرگ شده

ولی اینا خیلی خیلی نازن

اگه بازم تخم گذاشت به مام بدین😁☺

میان ماه من تا ماه گردون،تفاوت از زمین تا آسمان است🌹
آره بهم گفتن همزاددارم،برای اونم نوشته که ازبین بره ،شماازکجامیدونیدکه همزاددارید؟

لطفا درخواست قبول کن ممنون

من مطمعنم ک دعام کرده چون سابقه طولانی داره طف تو دعا حتی اوردن دستم دادن از تو خونش حالام یه دوماه ...

دعاییه که نمیزاره بچه دار یا پسردار بشی کلا سقط میکنی سرشب که بشه حالت بد میشه ولی یکم دیگه خوب میشه حالت یا مثلا داری میگی میخندی یهو ناراحت میشی 

خدااا...همه زندگیم واسه خودت اما...با لبخند رو لب👩مادرم💓شوخی نکن!
1514