2410
2553
عنوان

تو زندگی تون دشمن دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1724 بازدید | 49 پست
وای خیلی سخته دوست بهت اینجوری خیانت کنه..  منم دوستای زیادی داشتم ک خیلی نامردی کردن خیلییی ز ...

عزیزم این چهار نفر دوستام نبودن،میدونی از چی در حیرتم؟؟؟؟.........از قدرت اون بالایی که از تک تک شون آتو دستم داده و پاش بیوفته میتونم با آتو هام زندگیشونوخاکستر کنم،اما من ادم تلافیهای بزرگ و خونی نیستم متاسفانه

خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این چهار نفر دوستام نبودن،میدونه از چی در حیرتم؟؟؟؟.........از قدرت اون بالایی که از تک تک شون ...

آخ گل گفتی... گلللل گفتی ومپایر جان.. 

عمه من شوهر و بچه داره.. با وجود متاهل بودنش با وقاحت تمام ب همسرم گفته عاشقتم دیونتم

من سکوت کردم ب روش نزدم هیچی نگفتم... و اون علاوه بر اینک از من بد گفت ب همسرم ب فامیل و دنیا پر کرد من دختر خرابی بودم.. خدا ازش نگذره 

مگه میشه نترسم؟  قبل از عقدم کلی چرت و پرت ب شوهرم از من گفته بود..  ک من هرزه ام من فلا ...

والا مهم شوهرت خوب جوابش داده تازه هرچه به مردا میگی نه یا فلان بدتر انجام میدن

2456
 والا مهم شوهرت خوب جوابش داده تازه هرچه به مردا میگی نه یا فلان بدتر انجام میدن

من فعلا عمم سپردم ب خدا. اما اگ بخدا برام مشکل درست کنه... دهنم باز میکنم... سکوت نمیکنم 

آخ گل گفتی... گلللل گفتی ومپایر جان..  عمه من شوهر و بچه داره.. با وجود متاهل بودنش با وقاحت ت ...

واگذارن به خدا....خدا از همه چیز باخبره و هیچ چیز ازش پوشیده و در پرده نیست و این بزرگترین دلگرمیه منه

خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘

حسادت باعث ميشه دشمن داشته باشي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2714

بله داریم متاسفانه نمیدونم به چیه ما حسودی میکنن🤕چجوری انقدر درگیر ماهستن؟ خدا هدایتشون کنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اوه زیاد ولی گور باباشون 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

انبار شوهرمو اتیش زدن شیشه فروشگاهشو اوردن پایین

خدا جوابشونو بده😞

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من دارم یکی از بدترین دشمنام کسیه که عاشقش شدم و نمیدونم چرا بشدت باهام بد شد و همش نفرین می کرد و.فحشم میداد دو سه سالم واقعا خوشحالی از زندگیم رفت 

باید دعا کنیم دعای رفع دشمن زیاد بخون

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2706