2410
2553
عنوان

تو زندگی تون دشمن دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1724 بازدید | 49 پست
اخه چرا.. مگه چیکار کردی؟ بدی کردی؟  قطعا نه.. بدی نکردی اما چشم دیدن لبخندت ندارن..  نم ...

از لحظه ای که اومدن خونه پدرم خواستگاری انگار مجبور بوده بیاد ،عجوزه پیر 

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا دشمن زیاد مثلا چون خوشگلی یا بخاطر خانوادت ، مثلا قبل اینکه شما بیای شوهرتون براش خرج میکرده دلیل زیاده

کلا هیشکی چش نداره اون یکی بالاتر ببین

من یک خانومی میشناسم مادرش بهش حسادت میکنه دخترش میره مسافرت میخواد سکته کن کلا این جور آدما حسودن

2456

اره چهار تا دشمن خونی داشتم که نمیدونستم چقدر از من متنفرن و پشت سرم چه نقشه هایی میکشن و جلوی روم مثل خواهر بودن،اون بالا سری خوب میدونه که من دلم باهاشون مثل آیینه صاف بود اما اونا فکر میکردن من ادم با سیاستی هستم و اهل دوز و کلکم.....وقتی فهمیدم باهاشون چند چندم و چیا پشت سرم گفتن حتی با نگاهمم باز خواستشون نکردم اما اونا نفرینم کردن و فحشم دادن.....هرگزبخشیده نمیشن،واگذار به اونیکه دستشون رو برام روکرد 

خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘
کلا دشمن زیاد مثلا چون خوشگلی یا بخاطر خانوادت ، مثلا قبل اینکه شما بیای شوهرتون براش خرج میکرده دلی ...

وای من.... 

منم عمم هست چشم دیدن زندگی م نداره 

عاشق شوهرم هست و فقط در پی نقشه کشیدن برای جدایی ماست. خدا ازش نگذره 

2714
واقعا میگی؟ وااای خداکنه. یا قابض؟ 

آره ولی باید با اعتقاد قلبی بگی دلت هم خیلی از طرف خون باشه ولی مواظب باش اگه ناحق باشه عواقبش به خودت برمیگرده!!!!!!!!!!!!!

دعا کنید هرچی خدا صلاح بدونه سالم صالح بیاد بغلم خدا همیشه برام حفظش کنه.
اره چهار تا دشمن خونی داشتم که نمیدونستم چقدر از من متنفرن و پشت سرم چه نقشه هایی میکشن و جلوی روم م ...

وای خیلی سخته دوست بهت اینجوری خیانت کنه.. 

منم دوستای زیادی داشتم ک خیلی نامردی کردن خیلییی زیاد هنوزم اطرافم هستن و واقعا نگرانم... 

درحالی ک آزارم به مورچه نرسیده چطوری دلشون میاد اخه 

آخ گفتی... آخ گفتیییییی  واقعا شک میکنه آدم به انسان بودن شون!  به شرف داشتن شون...  ...

عزیزم من دشمنانی دارم که میخوان منو به نابودی بکشانند تا خودشان نجات پیدا کنند فقط از خدا میخوام که کمک کنه و روزی بیاد که این دسیسه هاشون بر سر خودشون بیاد الهی 

خوب اشکالی نداره برات مهم نباش فقط رگ خواب شوهرت دست بیاد دیگ از هیچی نترس

مگه میشه نترسم؟ 

قبل از عقدم کلی چرت و پرت ب شوهرم از من گفته بود.. 

ک من هرزه ام من فلانم.. شوهرم جوابش داده بود گفته بود ساکت باش وگرن ابروت میبرم. 

االانم فقط بفکر اینکه آدم اجیر کنه رابطمون خراب کنه عروسی نگیریم و... 

بعضی آدمها شیطانن شیطان بخدا شیطان 

عمه ای ک بیاد از دختر برادر خودش بد بگه... تو ببین دیگ چ آدمی هست

2706