1600
1605
عنوان

تو زندگی تون دشمن دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 49 پست

اوه زیاد ولی گور باباشون 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .                           کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

انبار شوهرمو اتیش زدن شیشه فروشگاهشو اوردن پایین

خدا جوابشونو بده😞

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

من دارم یکی از بدترین دشمنام کسیه که عاشقش شدم و نمیدونم چرا بشدت باهام بد شد و همش نفرین می کرد و.فحشم میداد دو سه سالم واقعا خوشحالی از زندگیم رفت 

باید دعا کنیم دعای رفع دشمن زیاد بخون

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
1522
آخ گفتی... آخ گفتیییییی  واقعا شک میکنه آدم به انسان بودن شون!  به شرف داشتن شون...  ...

واقعا ادم شك ميكنه: مال من كه واقعا إنسان نيستند و دم از انسانيت ميزنند. خدا ازشون نگذره. پست اسكرين شات من و خواهر شوهر رو بخون

8