1542
1480
عنوان

تو زندگی تون دشمن دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 49 پست
کلا دشمن زیاد مثلا چون خوشگلی یا بخاطر خانوادت ، مثلا قبل اینکه شما بیای شوهرتون براش خرج میکرده دلی ...

وای من.... 

منم عمم هست چشم دیدن زندگی م نداره 

عاشق شوهرم هست و فقط در پی نقشه کشیدن برای جدایی ماست. خدا ازش نگذره 

@ومپایر     ومپایر من کجا بودی تو ؟! 🤗

عزیزم ممنونم گلی خانوم😘😘

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بهت گفته بودم عاشقتم؟؟؟؟خدایا شکرت هزار هزار هزار هزارااااااان بار😍😍😘😘

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

واقعا میگی؟ وااای خداکنه. یا قابض؟ 

آره ولی باید با اعتقاد قلبی بگی دلت هم خیلی از طرف خون باشه ولی مواظب باش اگه ناحق باشه عواقبش به خودت برمیگرده!!!!!!!!!!!!!

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید خدا بهم یه دوقلو دختر پسر سالم بده 😊یا اگه نشد یک پسر سالم   اگه هم نشد هرچی خودش دلش خواست⁦☺️⁩😍
اره چهار تا دشمن خونی داشتم که نمیدونستم چقدر از من متنفرن و پشت سرم چه نقشه هایی میکشن و جلوی روم م ...

وای خیلی سخته دوست بهت اینجوری خیانت کنه.. 

منم دوستای زیادی داشتم ک خیلی نامردی کردن خیلییی زیاد هنوزم اطرافم هستن و واقعا نگرانم... 

درحالی ک آزارم به مورچه نرسیده چطوری دلشون میاد اخه 

1546
آخ گفتی... آخ گفتیییییی  واقعا شک میکنه آدم به انسان بودن شون!  به شرف داشتن شون...  ...

عزیزم من دشمنانی دارم که میخوان منو به نابودی بکشانند تا خودشان نجات پیدا کنند فقط از خدا میخوام که کمک کنه و روزی بیاد که این دسیسه هاشون بر سر خودشون بیاد الهی 

خوب اشکالی نداره برات مهم نباش فقط رگ خواب شوهرت دست بیاد دیگ از هیچی نترس

مگه میشه نترسم؟ 

قبل از عقدم کلی چرت و پرت ب شوهرم از من گفته بود.. 

ک من هرزه ام من فلانم.. شوهرم جوابش داده بود گفته بود ساکت باش وگرن ابروت میبرم. 

االانم فقط بفکر اینکه آدم اجیر کنه رابطمون خراب کنه عروسی نگیریم و... 

بعضی آدمها شیطانن شیطان بخدا شیطان 

عمه ای ک بیاد از دختر برادر خودش بد بگه... تو ببین دیگ چ آدمی هست

8
وای خیلی سخته دوست بهت اینجوری خیانت کنه..  منم دوستای زیادی داشتم ک خیلی نامردی کردن خیلییی ز ...

عزیزم این چهار نفر دوستام نبودن،میدونی از چی در حیرتم؟؟؟؟.........از قدرت اون بالایی که از تک تک شون آتو دستم داده و پاش بیوفته میتونم با آتو هام زندگیشونوخاکستر کنم،اما من ادم تلافیهای بزرگ و خونی نیستم متاسفانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم این چهار نفر دوستام نبودن،میدونه از چی در حیرتم؟؟؟؟.........از قدرت اون بالایی که از تک تک شون ...

آخ گل گفتی... گلللل گفتی ومپایر جان.. 

عمه من شوهر و بچه داره.. با وجود متاهل بودنش با وقاحت تمام ب همسرم گفته عاشقتم دیونتم

من سکوت کردم ب روش نزدم هیچی نگفتم... و اون علاوه بر اینک از من بد گفت ب همسرم ب فامیل و دنیا پر کرد من دختر خرابی بودم.. خدا ازش نگذره 

مگه میشه نترسم؟  قبل از عقدم کلی چرت و پرت ب شوهرم از من گفته بود..  ک من هرزه ام من فلا ...

والا مهم شوهرت خوب جوابش داده تازه هرچه به مردا میگی نه یا فلان بدتر انجام میدن

1403
 والا مهم شوهرت خوب جوابش داده تازه هرچه به مردا میگی نه یا فلان بدتر انجام میدن

من فعلا عمم سپردم ب خدا. اما اگ بخدا برام مشکل درست کنه... دهنم باز میکنم... سکوت نمیکنم 

آخ گل گفتی... گلللل گفتی ومپایر جان..  عمه من شوهر و بچه داره.. با وجود متاهل بودنش با وقاحت ت ...

واگذارن به خدا....خدا از همه چیز باخبره و هیچ چیز ازش پوشیده و در پرده نیست و این بزرگترین دلگرمیه منه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بله داریم متاسفانه نمیدونم به چیه ما حسودی میکنن🤕چجوری انقدر درگیر ماهستن؟ خدا هدایتشون کنه

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1547