2410
2553
عنوان

تجربه خرید جهیزیه از ترکیه

| مشاهده متن کامل بحث + 6063 بازدید | 46 پست
از کدوم شهر خریدید  چه فروشگاهایی رو دیدید هزینه کل سفرتون چقدر شد اگه قسمت بشه بریم منو خوا ...

انشالله حتما به خوشي...

از كل مراكز خريد و اوت لت هاي استانبول

ترابزون ايغدير ارزروم وان سامسون ...

هزينه كه قطعا از ايران زيادتره ولي تا خدا كيفيتاشون فرق داره

فردا بعضياشونو عكساشو ميگيرم ميفرستم اينجا برات

مثلا دو سال پيش من ١٠٠ و خورده اي پول اونا شد...

منتها بازم ميگم فرق داره

مثلا شده با ٥٠٠٠ تومن يه كفگير مارك ترك گرفتم يا بامبو گرفتم

شده ٤ ميليون فقط دادم به سرويس قاشق چنگالم

فرق داره...بايد خودتون با بودجه تون بخريد،تركيه همه بودجه اي داره جهاز

از خيلي ارزون تا خيلي گرون

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی قربونت برم که وقت میذاری و جواب میدی  انشالله خوشبخت بشید  اره بخدا من جهازمو هفت س ...

آره خوشگلم كاملا ميارزه حتي اگه خيلي گرون باشه

من جاروبرقيم مارك rowenta هستش

در حقيقت مثل ربات هست

در حد وحشتناك قويه فرش نازك و موكت و پادري رو ميكشه با خودش بالا

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
ما اگه قسمت بشه و بریم فکر کنم کلا یه بار بریم اون جور که متوجه شدم کلا نفری سی کیلو میتونیم بار بیا ...

صد در صد لوازم برقي و دكوري

مثلا من دكوري هامو مارك برناردو گرفتم تو تخفيف ارزون افتاد

اونموقع اصلا هيچ فروشگاهي تو ايران نداشت

تازه تازه امسال بورس شد و با قيمت وحشتناك ميفروشن ايران

خوبي اونجا اينه كه وسايلت خيلي خاص و تك ميشه

2720
واای خوشگلن؟  میشه ازشون عکس بدی

بله فردا صبح ساعت ١١ ١٢ اينا ميگيرم ميفرستم تو اين تاپيك

از هر چي خواستين

اخ چونننن عکس جهیزیه

خخخخ

نه بابا ما ديگه كهنه شديم رفت🤦🏻‍♀️

2714
انشالله حتما به خوشي... از كل مراكز خريد و اوت لت هاي استانبول ترابزون ايغدير ارزروم وان سامسون .. ...

ممنونم عزیزدلم انشالله خوشبخت بشید ممنونم که وقت گذاشتی و جواب دادی انشالله به همین زودیا برای خرید سیسمونی دوباره برید😍😍😍😍😍😍

ممنونم عزیزدلم انشالله خوشبخت بشید ممنونم که وقت گذاشتی و جواب دادی انشالله به همین زودیا برای خرید ...

فدا😘

هرچي خدا صلاح ببينه،برا زايمانم تصميم داريم برم

فقط اگه هوایی میرین حواستون باشه موقع برگشت هر نفر یه چمدون همراش باشه رد شین وگرنه گمرک میگیره مثلا شوهرم ۴ تا چمدون گذاشت رو چرخ برد بردن گمرک با اینکه ۴ نفر بودیم ولی چون یجا بود گرفتن

2706