2410
2553
عنوان

تجربه خرید جهیزیه از ترکیه

| مشاهده متن کامل بحث + 6070 بازدید | 46 پست
ظرف مخصوصا سرویس غذاخوریش واقعا ارزونه من بشقابایی که اینجا دونه ای صد هزارتومنه اونجا دونه ای ۷لیرخ ...

عزیزم چه سالی رفته بودید 

هزینه کل سفرتون چقدر شد از کدوم شهر و فروشگاه خرید کردید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو رو خدا هرچی میدونی بهم بگو عزیزم من برای خواهرم میپرسم نمیدونم واقعا میصرفه تا اونجا بریم  ...

عزیزم من چند سال پیش رفتم

بعضی چیزا که حراج خورده بود مثل روتختی، حوله و وسایلی که مشکل حمل و نقل و شکستن نداشت خریدم و خیلی قیمتش از اینجا بهتر بود ولی با لیر ۱۲۰۰ 

الان لیر ۲۱۰۰ شده و من تفریحی رفته بودم

واقعا جنسا گرون بود

حالا هزینه سفر و اینا هم اضافه میشه

من لباس عروس و داماد هم از ترکیه خریدم واقعا زیبا بود و همه تعریف میکردن

در کل وسیله های بزرگ و برقی و شکستنی رو نمیشه از اونجا بیاری بصورت مسافری

عزیزم چه سالی رفته بودید  هزینه کل سفرتون چقدر شد از کدوم شهر و فروشگاه خرید کردید

امسال،ازاستانبول خیابان اکسارای و تقسیم گرفتم وبازار روسها و یه خیابونی بود بورس لوازم خانگی اسمش یادم نیست،یه مقدارشم از وان ،من فقط ظرفو ظروف آوردم چون چهارنفر بودیم هرکدوم حدود سی کیلیو میتونن بیارن ولی وسایل بزرگ فقط از طریق گمرگ میتونی بیاری 

2456
امسال،ازاستانبول خیابان اکسارای و تقسیم گرفتم وبازار روسها و یه خیابونی بود بورس لوازم خانگی اسمش یا ...

مرسی عزیزم که نظرتتو گفتی 

انشالله خوشبخت بشید 

😘😘😘😘😘

تو رو خدا هرچی میدونی بهم بگو عزیزم من برای خواهرم میپرسم نمیدونم واقعا میصرفه تا اونجا بریم  ...

عزيزم اينجا وسايلش مفتشم گرونه

دونه دونه سوالاتتو بپرس بگم

آخه گرونتر هم باشه واقعا ميارزه،مثلا فرشاي اتاق هامو پيچونديم بين ساكها تو ماشين

سرويس هاي ظرف مهمان + دم دستي + صبحانه و كل دكوري ها با ماشين اومد

كل لوازم برقيم جاروبرقي غذاساز بخارشو اتو سبزي خوردكنم سرويس ليوان و استكان هام و سرويس قاشق چنگالام با ماشين اورديم

سرويس تخت خوابو تو دست آورديم دو تا خريديم تو جعبه بزرگ بودن🤦🏻‍♀️🤣

دكوري هامو تقريبا دونه دونه تو هر سفر اورديم حساس بودن اونا

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
عزيزم اينجا وسايلش مفتشم گرونه دونه دونه سوالاتتو بپرس بگم آخه گرونتر هم باشه واقعا ميارزه،مثلا فر ...

الهی قربونت برم که وقت میذاری و جواب میدی 

انشالله خوشبخت بشید 

اره بخدا من جهازمو هفت سال پیش خریدم اون وقت انقدر گرونی نبود اما فروشنده ها خیلی سرمون کلاه گذاشتن 

پس از نظر شما ام میصرفه انقدر راه و رفت 

2714
عزيزم اينجا وسايلش مفتشم گرونه دونه دونه سوالاتتو بپرس بگم آخه گرونتر هم باشه واقعا ميارزه،مثلا فر ...

ما اگه قسمت بشه و بریم فکر کنم کلا یه بار بریم اون جور که متوجه شدم کلا نفری سی کیلو میتونیم بار بیاریم 

اگه سه نفر بریم میشه 90کیلو ها بنظرتون بیشتر رو چی تمرکز کنیم 

وسایل برقی یا ظرف و...

شما چقد مهربونین گلم..خواهر بزرگ من که سر جهیزیه خریدن من همش دعوا را مینداخت که فلان چیز رو برا من نخریدین،حق ندارین برا این بخرین..ایشالا که همیشه باهم مهربون باشین  

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

خب بخاطر دلار قیمتا بالا رفته ولی از اینجا بهتره و مطمئنی اصل هست همینجا جنس ترک میارن دوبرابر ترکیه آخرم معلوم نیس اصل باشه ،ترکیه بخری بهتره 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
شما چقد مهربونین گلم..خواهر بزرگ من که سر جهیزیه خریدن من همش دعوا را مینداخت که فلان چیز رو برا من ...

عزیزدلمی مهربونی از خودتته 😘😘😘😘😘

لطف داری 

من اصلا برای هیچ کسی حسود نیستم حتی خواهرشوهرم که خیلی بهم زخم زبون میزد وقتی عقد کرد کسی نبود باهاش بره خرید روزا کلا وقت میزاشتم و باهاش هرجا میگفت میرفتم و هر چی میخرید نمیزاشتم خیلی چیز سنگین بلند کنه هرچند که دستم نمک نداره😢

2706