1464
1521
عنوان

تجربه خرید جهیزیه از ترکیه

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 45 پست
امسال،ازاستانبول خیابان اکسارای و تقسیم گرفتم وبازار روسها و یه خیابونی بود بورس لوازم خانگی اسمش یا ...

مرسی عزیزم که نظرتتو گفتی 

انشالله خوشبخت بشید 

😘😘😘😘😘

دوستای گلم برای سلامت بودن قلب دخترم خواهش میکنم دعا کنید 
تو رو خدا هرچی میدونی بهم بگو عزیزم من برای خواهرم میپرسم نمیدونم واقعا میصرفه تا اونجا بریم  ...

عزيزم اينجا وسايلش مفتشم گرونه

دونه دونه سوالاتتو بپرس بگم

آخه گرونتر هم باشه واقعا ميارزه،مثلا فرشاي اتاق هامو پيچونديم بين ساكها تو ماشين

سرويس هاي ظرف مهمان + دم دستي + صبحانه و كل دكوري ها با ماشين اومد

كل لوازم برقيم جاروبرقي غذاساز بخارشو اتو سبزي خوردكنم سرويس ليوان و استكان هام و سرويس قاشق چنگالام با ماشين اورديم

سرويس تخت خوابو تو دست آورديم دو تا خريديم تو جعبه بزرگ بودن🤦🏻‍♀️🤣

دكوري هامو تقريبا دونه دونه تو هر سفر اورديم حساس بودن اونا

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
عزيزم اينجا وسايلش مفتشم گرونه دونه دونه سوالاتتو بپرس بگم آخه گرونتر هم باشه واقعا ميارزه،مثلا فر ...

الهی قربونت برم که وقت میذاری و جواب میدی 

انشالله خوشبخت بشید 

اره بخدا من جهازمو هفت سال پیش خریدم اون وقت انقدر گرونی نبود اما فروشنده ها خیلی سرمون کلاه گذاشتن 

پس از نظر شما ام میصرفه انقدر راه و رفت 

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

عزيزم اينجا وسايلش مفتشم گرونه دونه دونه سوالاتتو بپرس بگم آخه گرونتر هم باشه واقعا ميارزه،مثلا فر ...

ما اگه قسمت بشه و بریم فکر کنم کلا یه بار بریم اون جور که متوجه شدم کلا نفری سی کیلو میتونیم بار بیاریم 

اگه سه نفر بریم میشه 90کیلو ها بنظرتون بیشتر رو چی تمرکز کنیم 

وسایل برقی یا ظرف و...

1436
تو رو خدا هرچی میدونی بهم بگو عزیزم من برای خواهرم میپرسم نمیدونم واقعا میصرفه تا اونجا بریم  ...

شما چقد مهربونین گلم..خواهر بزرگ من که سر جهیزیه خریدن من همش دعوا را مینداخت که فلان چیز رو برا من نخریدین،حق ندارین برا این بخرین..ایشالا که همیشه باهم مهربون باشین  

خب بخاطر دلار قیمتا بالا رفته ولی از اینجا بهتره و مطمئنی اصل هست همینجا جنس ترک میارن دوبرابر ترکیه آخرم معلوم نیس اصل باشه ،ترکیه بخری بهتره 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

لايك كنيد منو لطفا

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هوررااا منم باردار شدم 😻از اين به بعد به كمپين اونايي كه ميرن تو تاپيك غذا ميگن:(فك نميكني شايديه خانوم باردار اينجا دلش بخواد 😒 يا اوووف ويار كردم برم شوهرمو بيدار كنم بره برام بگيره 😆)ميپيوندم 😂✌️🐣وقتي ميام ني ني سايت حس ميكنم اومدم مراسم اعتكاف مدام دهنم درگير دعا و روضه و صلواته 😂😂شما كه تو اعتكافي ايقذه فرستادي دستت طلا يه دونم واس من بفرس 😂💞✋🏻
شما چقد مهربونین گلم..خواهر بزرگ من که سر جهیزیه خریدن من همش دعوا را مینداخت که فلان چیز رو برا من ...

عزیزدلمی مهربونی از خودتته 😘😘😘😘😘

لطف داری 

من اصلا برای هیچ کسی حسود نیستم حتی خواهرشوهرم که خیلی بهم زخم زبون میزد وقتی عقد کرد کسی نبود باهاش بره خرید روزا کلا وقت میزاشتم و باهاش هرجا میگفت میرفتم و هر چی میخرید نمیزاشتم خیلی چیز سنگین بلند کنه هرچند که دستم نمک نداره😢

1432
از کدوم شهر خریدید  چه فروشگاهایی رو دیدید هزینه کل سفرتون چقدر شد اگه قسمت بشه بریم منو خوا ...

انشالله حتما به خوشي...

از كل مراكز خريد و اوت لت هاي استانبول

ترابزون ايغدير ارزروم وان سامسون ...

هزينه كه قطعا از ايران زيادتره ولي تا خدا كيفيتاشون فرق داره

فردا بعضياشونو عكساشو ميگيرم ميفرستم اينجا برات

مثلا دو سال پيش من ١٠٠ و خورده اي پول اونا شد...

منتها بازم ميگم فرق داره

مثلا شده با ٥٠٠٠ تومن يه كفگير مارك ترك گرفتم يا بامبو گرفتم

شده ٤ ميليون فقط دادم به سرويس قاشق چنگالم

فرق داره...بايد خودتون با بودجه تون بخريد،تركيه همه بودجه اي داره جهاز

از خيلي ارزون تا خيلي گرون

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
الهی قربونت برم که وقت میذاری و جواب میدی  انشالله خوشبخت بشید  اره بخدا من جهازمو هفت س ...

آره خوشگلم كاملا ميارزه حتي اگه خيلي گرون باشه

من جاروبرقيم مارك rowenta هستش

در حقيقت مثل ربات هست

در حد وحشتناك قويه فرش نازك و موكت و پادري رو ميكشه با خودش بالا

ما اگه قسمت بشه و بریم فکر کنم کلا یه بار بریم اون جور که متوجه شدم کلا نفری سی کیلو میتونیم بار بیا ...

صد در صد لوازم برقي و دكوري

مثلا من دكوري هامو مارك برناردو گرفتم تو تخفيف ارزون افتاد

اونموقع اصلا هيچ فروشگاهي تو ايران نداشت

تازه تازه امسال بورس شد و با قيمت وحشتناك ميفروشن ايران

خوبي اونجا اينه كه وسايلت خيلي خاص و تك ميشه

واای خوشگلن؟  میشه ازشون عکس بدی

بله فردا صبح ساعت ١١ ١٢ اينا ميگيرم ميفرستم تو اين تاپيك

از هر چي خواستين

1476
اخ چونننن عکس جهیزیه

خخخخ

نه بابا ما ديگه كهنه شديم رفت🤦🏻‍♀️

انشالله حتما به خوشي... از كل مراكز خريد و اوت لت هاي استانبول ترابزون ايغدير ارزروم وان سامسون .. ...

ممنونم عزیزدلم انشالله خوشبخت بشید ممنونم که وقت گذاشتی و جواب دادی انشالله به همین زودیا برای خرید سیسمونی دوباره برید😍😍😍😍😍😍

ممنونم عزیزدلم انشالله خوشبخت بشید ممنونم که وقت گذاشتی و جواب دادی انشالله به همین زودیا برای خرید ...

فدا😘

هرچي خدا صلاح ببينه،برا زايمانم تصميم داريم برم

1514