2726

بیچاره مامانم😭ی داداش بیشعور عوضی دارم ۲۰سالشه شده عین ی ولگرد فقط میگرده و میخوره اینقدرم بی ادبه الان به شوهرم ی حرفی زد ناراحت شد الان شوهرم باهام قهره اخه من چیی کار کنم کلازبونش بده نه مشاور فایده داره نه چیزیی

کاربر قدیمی . فک کنم سیاسی گفتم ترکید برا مادر شدنم صلوات میفرستید🌷🌷😊😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبر کنید بهتر میشه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2728

بنظرم ب جای داداشت باید با شوهرت حرف بزنی

وقتی میدونه چجوریه مگ بچس قهر میکنه؟

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
باید خیلی وقت پیش تربیت میشد الان نه

عزیزم مامان بابای من روزی روزگاری همچین کاریی نکردن و اصلا ربطی به تربیت نداره لطفا قضاوت نکنید

عزیزم مامان بابای من روزی روزگاری همچین کاریی نکردن و اصلا ربطی به تربیت نداره لطفا قضاوت نکنید

مگه پدرو مادر باید هر کاری کنن بچه اونکارو کنه؟مگه من گفتم پدر و مادر شما اینجوری بودن

در عجبم چطور میگی ربطی ب تربیت نداره..شاید ۲۰ درصد ذات بچه باشه ۸۰ درصد تربیته..الانم میگم کاری نمیشه کرد چون شخصیت برادرت شکل گرفته و تغییرش سخته البته شاید از بحران های بلوغش باشه

مگه پدرو مادر باید هر کاری کنن بچه اونکارو کنه؟مگه من گفتم پدر و مادر شما اینجوری بودن در عجبم چطور ...

ولی به نظرم اصلا ربطی نداره چون مامان بابام همون جور که منو تربیت کردن اونم تربیت کردن 

مگه پدرو مادر باید هر کاری کنن بچه اونکارو کنه؟مگه من گفتم پدر و مادر شما اینجوری بودن در عجبم چطور ...

اتفاقا ۹۰درصد زات ادمیه.

2706