2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر تو بشین درس بخون دکتر شو و بعد پول بده لیزز کن و تموم میشه میره

الان مهم ترین وقت درس خوندنته

اومدی تو نی نی سایت چقد وقت خودتو هدر میدی و فرار میکنی از درس

والا خواهر من دوسال کنکور داد امسال قبول شد و اصلا موبایل نداشت

اگه واقعا ناراحتی و داری گریه میکنی درررس بخون یه رشته خوب قبکل شو پول که دراوردی راااحت برو بده لیزز که جاشم نمونه

که فردا نیای تاپیک بزنی دارم گریه میکنم هیچی قبکل نشدم 

البته خدایی نکردع میخوام بگم وقتت طلاست از دست نده گوشیتم خاموش کن بده مامانت

من خودم هرر ازمونی داشتم گوشی خاموش کردم دادم مامانم شده شیش ماه

2728
امروز چهارتا تاپیک گذاشتی با این وقتی که گذاشتی برا تاپیک شاید ده تا تست کنکور رو میخوندی و یه قدم ب ...

عزیزم کنکورم داستانش پیچیده تر از اونیه که فکر میکنی فعلا اینقدر درگیریی دارم که اصلا نمیتونم درس بخونم 

عزیزم کنکورم داستانش پیچیده تر از اونیه که فکر میکنی فعلا اینقدر درگیریی دارم که اصلا نمیتونم درس بخ ...

امیدوارم تموم شه و خوب بخونی توکل به خدا

ولی خداییش همین وقتی که میذاری برا تاپیک بشین به کوب بخون و مطمئن باش جواب تلاشتو میگیری

خوش به حالتون انگار فقط منم درگیرمم😭😭

کجاها ته؟! 

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖
کرم ترمیم کننده هانی بخر بزن محو میشن

برای کسی ک ترکش سفیدشده اثر داره؟ قیمتش؟! 

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖
برای کسی ک ترکش سفیدشده اثر داره؟ قیمتش؟! 

بله بین ۴۰ تا ۶۰ تومان ۳ ماه استفاده کنید تبلیغم نیست از همین سایت یاد گرفتم و در حال استفادم خودم

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟