2733
2734
عنوان

بچه ها خيلي خسته وناراحتم

336 بازدید | 33 پست

چرابيماريهام خوب نميشن،انواع دكترهاوطب ها از سوزني وسنتي وانرژي وغيره....رفتم فايده نداشت زندگيم مختل شده حوصله خودمم ندارم كاش معجزه بشه بيماريهام ازبين بره😔

ورزش هم میکنی ؟تغذیه سالم ؟

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مشکلت چیه 

8سال پيش سابقه تصادف وكماوعمل جمجمه داشتم وبلطف خدا برگشتم و٦ماه بعدروپا وسلامت شدم حالا٤سال همش بيمارم قلبم نامنظم ميزنه قندوفشارم مي افته سرگيجههههه

8سال پيش سابقه تصادف وكماوعمل جمجمه داشتم وبلطف خدا برگشتم و٦ماه بعدروپا وسلامت شدم حالا٤سال همش بيم ...

الهی عزیزمممم خیلی ناراحت شدم خب واسه قلبت برو شهید رجایی که بیمارستان عالی هستش

عزیزم اصلا به دکترای این زمونه دل نبند، خیلی بی سوادن. خودت جستجو و تحقیق کن ببین مسکلت از کجاست

دقيقااااااااااا ديگه ولشون كردم ودنبال درمان با درمانگر مجربم

الهی عزیزمممم خیلی ناراحت شدم خب واسه قلبت برو شهید رجایی که بیمارستان عالی هستش

رفتم كلنيك قلب سمت توانير چندبارهم رفتم ميگه عصبيه مشكلي نيست ديگه نيا

2706