2726

ایا افراد میتونن به دلیل توهین و اهانت دبیر به دانش اموز دفتر مدرسه گزارش بدن؟

علت توهین هم پرسیدن یک سوال درسی از 

دبیر عربی بوده(یکی از قواعد)

بعد دبیر هم توهین و تحقیر کرده(کلمات رکیک و زشت )ایا اولیا میتونن به دفتر مدرسه شکایت کنن؟

مقطع :هشتم

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله ك ميشه 

حتما شكايت كن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اولیا بیاد به مدیر بگه بهتره

البته اولیا پشت دانش اموز و خالی نکنه

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
خاک تو سر بی لیاقتش کنن اخه معلم حرفهای رکیک و زشت میزنه🙄😑

اينجا طرف ميگه دانشجو پزشكيم

يا دكترم 

چنان عقده اي داره و ياوه ميگه فكت ميفته 

😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من یکی از معلم هام که معلم آمادگی دفاعی بود به یکی از بچه ها یه خط کش کوچولو زده بود گزارش دادن از منطقه معلم رو اخراج کردن...

درسط وسط سال بود و یکی از خواهر های من که معلم بود اومدن به جای ایشون...

همه بیمارستان پر شده بود از صدای جیغ دختری که برای شیمی درمانی نمیذاشت دست به موهاش بزنن...!
سمت ورامین

اگه به منطقه گزارش بدید حتما اخطار میدن و شاید هم اخراج کنن...

همه بیمارستان پر شده بود از صدای جیغ دختری که برای شیمی درمانی نمیذاشت دست به موهاش بزنن...!
بله میشه مدیر احتمالا رسیدگی نمیکنه ولی آموزش پرورش بهتره

یعنی به اداره اموزش و پرورش اون منطقه شکایت کنیم؟

راستش فقط این موضوع نیست بار ها و با دانش اموزان مختلف اینطور بوده و من با برخوردی که داشتم حدس میزنم تعادل روانی نداشته باشن

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
2706