2726
عنوان

تومازندران کسیو میشناسیدبتونه جادورو باطل کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 20 پست
عزیزم خیلی خوب راهنمایی کردی ..ببخشید انقدر سوال میپرسم..من مشکله خواهرو برادرمه..واسه هردوتاشون میخ ...

روزهایی ک خانوما هستن آقایون راه نمی‌ده اصلا مثلا شوهراشون بیرون دروازه سرخیابون بودن منتظر خانومه داخل می‌رفت موقع آقایون هم همینطور فقط مردا رو راه میده راستی بزن گوگل تیل پردسر کجاست آدرس دقیق نشون میده حالا شما خواهرتون رفت مشکل داداشتون رو بگه ببینه قبول می‌کنه ک کارشو درست کنه البته واس باطل کردن طلسم دوبار باید رفت پیشش چون ی چیزایی میخاد که ببرید براش مثل خاک یا آب

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان زنگ زدم ب آشنامون گفت از شنبه تاسه شنبه خانوما چهارشنبه پنج شنبه آقایون جمعه کار نمیکنه گفت شماره هم نمی‌ده 

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

اهان پس کلا جدا باید برن...خیلی خیلی خیلی دستت درد نکنه عزیزم😍😍..خدا خیرت بده.واقعا ممنونم..ایشاالله که خوشبخت باشی تو زندگیت😘😘

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
2728
اهان پس کلا جدا باید برن...خیلی خیلی خیلی دستت درد نکنه عزیزم😍😍..خدا خیرت بده.واقعا ممنونم..ایشاال ...

قربونت عزیزم انشاالله ک مشکلتون حل میشه