2726

واسه ادم دعا بگیره وبتونه جادو رو باطل کنه.کارشم درست باشه....شنیدم بعداز باطل کردن جادو جن وارده زندگی ادم میشه درسته؟پس چجوری باید اون جادو روباطل کرد؟خواهش میکنم اگه میدونید جواب بدید

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شهسوار کجایه مازندران میشه عزیزم؟میشناسیش واقعا کارش درسته؟

غرب مازندران بعد عباس آباد آره خیلی تا جایی ک جلو درش بنر زدست ساعت کاریش اما شماره تلفن ب کسی نمی‌ده صف وایستادن جلو دروازه از همه جای ایران میان

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
من خانوادم محموداباد هستن

خب زیاد دور نیستی سه ساعت راهه از محمود آباد تااونجا اسم محلی هم ک این آقا هست تیل پرده سر هست تحقیق کن بهت میگن فامیلیش طاهرنژاد

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر

از بس شلوغه خسته کنندست یکی از آشناها مون روانی شد دعاخور کردنش این آقا خوبش کرد کار باطل کردنش عالیه میگن 

پس یاید بیایم شهسوار.روستایه تیل پرده سر..اقایه طاهر نژاد..درسته عزیزم؟ساعت کاریش نمیدونه کیه؟همون روز قبول میکنه ادمو؟

پس یاید بیایم شهسوار.روستایه تیل پرده سر..اقایه طاهر نژاد..درسته عزیزم؟ساعت کاریش نمیدونه کیه؟همون ر ...

از محمود آباد ک حرکت کنی بعد نشتارود اونجا از مغازه ها بپرسید تیل پرده سر کجاست رفتید همه میشناسنش تو خیابون هم ک کلی ایستاده هستند تا دروازه ساعت یک بازشه برن اتاق انتظار ساعت چهار به بعد هم اگه بیان ب هیچ وجه قبول نمیکنه راه نمی‌ده باچشم خودم دیدم خانومه از کرج بود راهش نداد گریه میکرد راهش نداد پنجشنبه جمعه فقط آقایان رو راه میده بچه زیر سیزده سال هم راه نمی‌ده داخل حیاط

راستی میدونی چقدر میگیره حدودا؟

خیلی کم پولکی نیست زیاد فقط خیلی جدی هست زیر صد میگیره معلم هست و فرهنگی 

تا قبل ساعت چهار بری قبول میکنه بازم تاکید میکنم خیلی شلوغه پیشش اخلاقش هم جدی هست

عزیزم خیلی خوب راهنمایی کردی ..ببخشید انقدر سوال میپرسم..من مشکله خواهرو برادرمه..واسه هردوتاشون میخوایم بریم پیشش...یعنی شنبه تا چهارشنبه فقط خانوما..پنج شنبه و جمعه فقط اقایون...شنبه تا چهارشنبه اقایونم راه میدن یا فقط خاننا هستن؟

2706