2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم ببرش مهد قرآن

اگر بچتو دوست داری و میخواهی مشکلش حل شه 

حرفم رو جدی بگیر

منم اولش باورم نمی شد اما پسرم بدون هیچ ایرادی حرف میزنه

مشکل گفتاری بعدها مشکلات بیشتری مثل مشکلات نوشتاری و املایی و عدم اعتمادبه نفس...میاره،

شک نکن و برو پیگیر شو

خیلی بیشتر از گفتار درمانی کمک میکنه

عزیزم ببرش مهد قرآن اگر بچتو دوست داری و میخواهی مشکلش حل شه  حرفم رو جدی بگیر منم اولش باور ...

ممنون از راهنماییت.شما با این مشکل برخورد داشتین؟ از مهد قرآن نتیجه گرفتین؟ یعنی قرآن خوندن تاثیر مثبت داره رو گفتار؟؟؟؟

ممنون از راهنماییت.شما با این مشکل برخورد داشتین؟ از مهد قرآن نتیجه گرفتین؟ یعنی قرآن خوندن تاثیر مث ...

بله عزیزم

آنقدر تمرین و تکرار دارند که باورتون نمیشه

مخصوصا زمان یادگیری حروف الفبا

من پسرم رو که ۶ سالشه یک سال هست میبرم

پسرم در تلفظ خیلی از حروف مشکل داشت و خدا رو شکر نتیجه ای که گرفتم در حد معجزه بوده

بله عزیزم آنقدر تمرین و تکرار دارند که باورتون نمیشه مخصوصا زمان یادگیری حروف الفبا من پسرم رو که ...

آخه منم بردم یک ماه مهد قرآن بیشتر بازی میکردن و شاید ماهی یه سوره هم یاد میگرفتن 

آخه منم بردم یک ماه مهد قرآن بیشتر بازی میکردن و شاید ماهی یه سوره هم یاد میگرفتن 

مهد قرآن به نام جامعه القرآن منظورم هست که کتابهای خودشون رو دارند و باید طبق برنامه

۴ماه اول ۲تا کتاب آیه ها

۵ ماه ۲تا کتاب حروف

و تو ۶ماه جزء ۳۰ و خود قرآن رو آموزش بدند

پسرم جزء ۳۰ رو تموم کرده و دقیق ۱ سال هست که می ره   تا قبل عید کل قرآن باید تموم کنه و بتونه روخوانی کنه

مهد قرآن به نام جامعه القرآن منظورم هست که کتابهای خودشون رو دارند و باید طبق برنامه ۴ماه اول ۲تا ک ...

عزیزم ممنون از توضییحت. پیگیر شم ببینم میتونم پیدا کنم