2733
2739
عنوان

بچه ها توروخدا یه لحظه بیاید

89 بازدید | 11 پست

بچه ها بابام شیش سال پیش حالش بد شد رفت بیمارستان گفت انسداد روده داری خلاصه ما خیلی کریه کردیم چون گفتن کلونوسکوپی باید بشه خداروشکر انجام داد چیزیش نبود..دوهفته پیش حالش بد شد دوباره همون علایم تو بیمارستان از روده هاش عکس گرفتن گفتن یه چیز خیلی کوچیک دیده میشه اخه بابام ۲۶ سال پیش یه عمل معده انجام داده بود گفان احتمالا جای اون عمله گوشت اضافه اورده..حالا بچه از کلونوسکوپی دوبارش میترسم خیلی میترسم دارم با اشک اینا رو مینویسم نکنه زبونم لال چیز بدی باشه تورو به امام حسین قسم میدم دعا کنید..

از ته دلتون برای مادرشدنم دعا کنید صلوات بفرستید🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کولونوسکوپی که خطرناک نیست. نگران نباش

گلم میترسم خیلی میترسم از این که جوابش زبونم لال خوب نباشه من دق میکنم جز بابامون کسیو نداریم😢😢😢

2738
گلم میترسم خیلی میترسم از این که جوابش زبونم لال خوب نباشه من دق میکنم جز بابامون کسیو نداریم😢😢😢

انشاالله چیزی نیست گلم. من هم باردارم هم شیر میدم. برای بابات خیلی دعا میکنم 😘

دنیام بچه هام 🥰  
انشاالله چیزی نیست گلم. من هم باردارم هم شیر میدم. برای بابات خیلی دعا میکنم 😘

قربونت برم تروخدا دعا کن گلم 😭😭😭

کدوم شهر هستید؟ خواهر من همین مشکل رو داشت چند سال پیش... خیلی هم ناجور... اما الان خدا رو شکر حالش ...

گلم خواهرت هم عکسبرداری کرد؟کلونوسکوپی؟دکتر چی گفت بهش؟خودهر شما جوونه بابای من مسنه خیلی هم‌ضعیفه