2733
2734
عنوان

خوتوت از شوهرتان ناراضی هستید

191 بازدید | 16 پست

چرا اینجا تشویق  میکنید  که ازدواج نکن  خونه بابات  بمون ازدواج وحشتناکه  و فلان ؟

شوهر شما ترسناکه دلیل  نمیشه همه ی مرد ها بد باشن  

هستن اینجا  کسایی که از زندگیشون خیلی راضی هستن.

مگه میشه تا آخر هنر خونه  پدر موند؟ایشالله همیشه  سلامت  باشن ولی چهل پنجاه ساله بشن هم خونه پدر بمونن؟  تک و تنها؟ همیشه  که بیست ساله نیستن 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو

والا بستگی به آدمش داره 

منم همیشه میگم همه یه جور نیستن 

اتفاقا ازدواج خیلی خوبه اونم با آدمش 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما یه چیزی دیدن

خب از شوهرشون دیدن. همه مثل هم نیستن  خیلی ها مردن  آقا هستن  واقعا

2738

ازدواج خیلیم خوبه همه مردا ک بد نیستن نی نی سایتیا اخلاقشون اینه عزیزم

یه تاپیک بود درمورد اینکه کیاشوهرشون خیانت کار نیس 

چند نفر اومدن گفتن شوهرمن بهش شک ندارم خوبه زندگیمون دوسم داره دوتا خانومم ک معلوم بود بهشون خیانت شده اومدن میگفتن ازکجامیدونید خیانت نکرده مطمعن باشین یاکرده یا دراینده خواهد کرد 

منم گفتم چرانمیبیننی چارتا خانوم اززندگیشون راضین همش بایدتاپیک خیانت باشه در جواب هرچی ازدهنش دراومد بمن گفت

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  
ازدواج خیلیم خوبه همه مردا ک بد نیستن نی نی سایتیا اخلاقشون اینه عزیزم یه تاپیک بود درمورد اینکه ...

تو زندگیشون مشکل دارن  عصبانیتشون  رو سر بقیه  خالی میکنن کلا بعضی ها کارشون نداری هاااولی باهات  دعوا دارن 

خب از شوهرشون دیدن. همه مثل هم نیستن  خیلی ها مردن  آقا هستن  واقعا

اونا تجربه های خودشون  میگن اصلا اگه از نظراتشان ناراضی هستید خب کسی مجبورند نکرده که تاپیک بزنید

باور کن دوست داشنت همه چیز را زیبا تر می کند از وقتی که به تو فکر می کنم زیبا شدم

هر كي نظري داره 

بعدش چه عيبي داره ادم تنها زندگي كنه 

هر كس بايد اوضاع خودشو بسنجه ببينه صلاحش چيه 

مثلا من كلا اَز ازدواج و متأهل شدن خوشم نمياد 

تنهايي دوست دارم 

يه اخلاقاي خاصي ام دارم ترجيحم اينه نَه خودم بدبخت كنم نَه كس ديگرو 

ازدواج چيز بدي نيس به شرط اينكه معقولانه باشه تا بعدا پشيموني به بار نياره 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
اونا تجربه های خودشون  میگن اصلا اگه از نظراتشان ناراضی هستید خب کسی مجبورند نکرده که تاپیک بزن ...

من تایپیک  نزدم  تو تایپبک  بقیه  دیدم

کسی از شوهرش  ناراضی  هست باید بگه  من شوهرم  افتضاح نیاد بگه  همه مرد ها بدن و ازدواج  نکنید  و تو خونه  باباتون بمونید 

هر كي نظري داره  بعدش چه عيبي داره ادم تنها زندگي كنه  هر كس بايد اوضاع خودشو بسنجه ببين ...

اینکه  فک میکنید  کسی رو بدبخت  میکنید  و خودتون هم بدبخت  میشی پس همون مجرد بمونید  بهتره  

2706