2410
2553
بد نیست قبول دارم خب هر چقدر هزینه بیشتر کیفیت بیشتر اما واقعا الان کیفیت خیلی خوب قیمت خیلی زیاده ر ...

اره اما قبل گرونیا

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
برا خاله امه تو خونه میفروشه منم ازش میارم برای فروش قیمتارو پایین میزنه

لاک داری؟،

هزینه ارسال چقدره

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه تو نی نی سایت آخه بالای ۱۰۰میخرن جنسارو این مدل رژها واینارو من دیدم قیمتاشون همون بود که گفتین ...

آها چقدر خوب پولدارن من خودم کرم ۴۹ تومان بود نخریدم البته نمیدونم اینا شاید برای بعضی اقشار خوبه جنس بیشتر هم داشت من نیاوردم گفتم شاید مشتری نداشته باشه گرون باشه

آها چقدر خوب پولدارن من خودم کرم ۴۹ تومان بود نخریدم البته نمیدونم اینا شاید برای بعضی اقشار خوبه جن ...

ریملاش اگه خشک نباشه من میخرم رژلبم میخوام عاشق رنگاش شدم گفتم اگه اصفهانید که بیام حضوری 

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2456
ریملاش اگه خشک نباشه من میخرم رژلبم میخوام عاشق رنگاش شدم گفتم اگه اصفهانید که بیام حضوری 

جنس جدید داره میره شنبه آینده وقتی آورد ریپلایت میکنم آجی آره اصفهان

جنس جدید داره میره شنبه آینده وقتی آورد ریپلایت میکنم آجی آره اصفهان

فدات عزیزم

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2714
متشکرم گلم لطف کردی😔

عزیز دلم،کاری نکردم،فقط فضولی و دخالت نکردم،همون کاری که همین کاربرا از صبح تا شب ازش مینالن.😠

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
فدات بشم گلم🌺🌸

عزیز دلم

آدمهای بزرگ ،راجب ایده هاشون حرف میزنند

ادمهای متوسط،راجب حال

و کوتوله ها،راجب دیگران

شما مورد ۱ هستی،به افراد شماره ۳ اهمیت نده.

عزیز دلم آدمهای بزرگ ،راجب ایده هاشون حرف میزنند ادمهای متوسط،راجب حال و کوتوله ها،راجب دیگران ش ...

فدات عزیزم شما هم ۱ هستید متشکرم ازت راستی منم تفاوت سن دارم ۱۷ سال دیدم تاپیک زده بودید عذر کردم قصد جسارت ندارم گلم🌺

فدات عزیزم شما هم ۱ هستید متشکرم ازت راستی منم تفاوت سن دارم ۱۷ سال دیدم تاپیک زده بودید عذر کردم قص ...

چقدرعالی،شما چندسالتونه؟

فدات عزیزم شما هم ۱ هستید متشکرم ازت راستی منم تفاوت سن دارم ۱۷ سال دیدم تاپیک زده بودید عذر کردم قص ...

دیدم منم تاپیکاتو.متولد۷۱ هستی،

ازدواج کردی یا نامزدین؟

2706