1542
1480

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

من همیشه رژ لب ده تومنی میخرم هم از رنگش راصیم هم ماندگاریش  اما ریمل ۱۵ تومنی الان زیاد جالب ...

بد نیست قبول دارم خب هر چقدر هزینه بیشتر کیفیت بیشتر اما واقعا الان کیفیت خیلی خوب قیمت خیلی زیاده ریمل خوبه خودم استفاده کردم در حد رژه، ریمل ۱۵ تومنی استفاده کردی؟

💋❤️عشـقــــم آقـــامـــه❤️ 😍همــیشــہ هـــم بـاهـامہ💋❤️
1546
عزیزم کجایید اصفهان مغازه دارید یاتوخونتون میفروشید

برا خاله امه تو خونه میفروشه منم ازش میارم برای فروش قیمتارو پایین میزنه

عزیزم کجایید اصفهان مغازه دارید یاتوخونتون میفروشید

راست میگن ارزونه؟ خودم آرایش نمیکنم اینقدر گرونه نخریدم قیمت ها رو بلد نبودم الان میگن ارزونه، اما کرم پدر ۳۵ ارزونه؟

راست میگن ارزونه؟ خودم آرایش نمیکنم اینقدر گرونه نخریدم قیمت ها رو بلد نبودم الان میگن ارزونه، اما ک ...

همه تو نی نی سایت آخه بالای ۱۰۰میخرن جنسارو این مدل رژها واینارو من دیدم قیمتاشون همون بود که گفتین براهمین گفتم خوبه با قیمت بقیه بازار یکین

8
بد نیست قبول دارم خب هر چقدر هزینه بیشتر کیفیت بیشتر اما واقعا الان کیفیت خیلی خوب قیمت خیلی زیاده ر ...

اره اما قبل گرونیا

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت تفلد دنیا همسرم
همه تو نی نی سایت آخه بالای ۱۰۰میخرن جنسارو این مدل رژها واینارو من دیدم قیمتاشون همون بود که گفتین ...

آها چقدر خوب پولدارن من خودم کرم ۴۹ تومان بود نخریدم البته نمیدونم اینا شاید برای بعضی اقشار خوبه جنس بیشتر هم داشت من نیاوردم گفتم شاید مشتری نداشته باشه گرون باشه

آها چقدر خوب پولدارن من خودم کرم ۴۹ تومان بود نخریدم البته نمیدونم اینا شاید برای بعضی اقشار خوبه جن ...

ریملاش اگه خشک نباشه من میخرم رژلبم میخوام عاشق رنگاش شدم گفتم اگه اصفهانید که بیام حضوری 

لاک داری؟، هزینه ارسال چقدره

آره عزیزم لاک هم هست عکساش رو میزارم

کدرم شهر هستید

1601
ریملاش اگه خشک نباشه من میخرم رژلبم میخوام عاشق رنگاش شدم گفتم اگه اصفهانید که بیام حضوری 

جنس جدید داره میره شنبه آینده وقتی آورد ریپلایت میکنم آجی آره اصفهان

متشکرم گلم لطف کردی😔

عزیز دلم،کاری نکردم،فقط فضولی و دخالت نکردم،همون کاری که همین کاربرا از صبح تا شب ازش مینالن.😠

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
عزیز دلم،کاری نکردم،فقط فضولی و دخالت نکردم،همون کاری که همین کاربرا از صبح تا شب ازش مینالن.😠

فدات بشم گلم🌺🌸

1578