2726

ابرو شرفم رفت  پیامای عاشقانه اومدم بفرسم برا نامزدم فرستادم برا دوستم خاک تو سرم اونم میگه منظورت چیه چی میگی   دیگه روم نمیشه باهاش چشم تو چشم بشم   

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

عاشقانه یا مثبت ۱۸😏

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عاشقانه یا مثبت ۱۸😏

😂😂😂😂منحرف کی بودی تو ن والا عاشقانه

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  

برو خداتو شکر کن برا بابات نفرستادی هه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
اصلا وحشتناک نیس! واس پدرت بود حرفی!

خعلی زشت شد

😁😁😁این هیچی نیست 

دوست من تو نامزدیش اس میده نامزدش ولی با اسم عشق قبلیش میگه یبار عرق سرد کردم یبار گرم 😂😂😂نامزدش تا مدتها گیر داده بود این امیر کیه کی بود چرا یهویی گفتی امیر 🤣

من واسه زنداییم‌فرستادم

یه کلمه+18 هم داشت😣

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
😁😁😁این هیچی نیست  دوست من تو نامزدیش اس میده نامزدش ولی با اسم عشق قبلیش میگه یبار عرق سرد ...

وااای اون عمق فاجعس😅

دوستت دختره؟

اره دیگه شماره پسر برا چیمه

یه بار دوستم روبروم نشسته بود

گفت پیام بدم شوهرم بیاد دنبالم

پیامش برا من اومد🤣🤣🤣

جوجو بیا دنبالم😁😁

فقط نگاش کردم اونم فقط نگام کرد😅😅😅

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2706