2703
2553

آره خرج میکنیم. بعضی وقتا از شوهرمم میگیرم. کلا هر چی داریم شراکتی هست تو و من نمیکنیم

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بله همه‌چی مشترکه

کم بیارم همسرم به کارتم پول میزنن

خودم مجرد بودم یه واحد آپارتمان خریدم

توقع ندارم چیزی به نامم بزنن. ولی اگه مشارکتی خریدی انجام بدیم طبیعتا به اندازه مبلغی که بیارم سهم خواهم داشت

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
معلومه میدم بله ماشین چون موقعی ازدواج کردیم شوهرم‌پول رهن نداشت رهن من دادم اونم دوماه پیش ماشی ...

بعضی کاربرای اینجا ی طوری صحبت میکنن و ظاهرا از شوهراشون پول میگیرن ک دارم ب این فک میکنم ک ماهانه مو بیشتر کنم و اصلا چیزی نخرم...من پوشاک پسرمو خودم میخرم فقط 

بعضی کاربرای اینجا ی طوری صحبت میکنن و ظاهرا از شوهراشون پول میگیرن ک دارم ب این فک میکنم ک ماهانه م ...

ن بابا دروغ میگن.بخدا اونقده خرج میکنم ازشوهرمم خیلی نمیگیرم تازه ی چی ام بهش میدم.تازه رفته سرکار حقوقش کمه

2714
عزیزم وسابل خونه میخری یا خرج نصرفی مث برنج و اینا چیزی پس انداز میکنی برا خودت پنهونی؟

خیلی پس انداز نمیکنم . ولی سرمایه گذاری دارم مثلا شرکت زدم برای خودم و دستگاه و اینا هم خریدم . خرجهای بچه رو خیلی وقتها خودم انجام میدم . خرید خونه میکنم . گارگر میارم خونه ماهیانه بهش پول میدم . کلا حقوقم رو توی خونه خرج میکنم ولی خب نصف چیزهایی که داریم هم به اسمم هست . شوهرم مرد بی انصافی نیست

ن بابا دروغ میگن.بخدا اونقده خرج میکنم ازشوهرمم خیلی نمیگیرم تازه ی چی ام بهش میدم.تازه رفته سرکار ح ...

اره بابا اونروز ی خانم زده بود نامزدم ماهیانه یک و نیم میده بهم پس انداز کنم....کلی پیش خودم گفتم چقد بدبختم

خانمای خونه دار هم اکثرا بالای یک تومن میگیرن از همسریاشون

ما دوماهه ازدواج کردیمو هیچ پولی واسه خونه نداشتیم یه وام شوهرم گرفت یکی هم من . گذاشتیم واسه پول پیش خونه. البته من ۵ میلیون بیشتر از همسرم گذاشتم. 

وام رو خودم پرداخت میکنم همسرمم وامی که گرفته رو پرداخت میکنه. و اجاره خونه رو هم میده

منم شاغلم ولی خریدای خونه رو خودش انجام میده. ماهی ۱۵۰ هم بهم میده. 

چیزی هم نداریم که بنامم کنه.