2726
دعا نمیخواد .بی محلی کن خودش آدم میشه میاد طرفت.حسابی بخودت برس 

بابا اگه خونه بودم که سریع منت کشی میکرد 

الان خومه مامانمم مهمون اومدم 

تلفنی قهر کردیم 

فقط روزی سه بار بهم زنگ مبزنه 

صب طهر شب   

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری ؟؟؟

۱۱ بار بگو یا جامع همین

و دومی نیت غسل اویس قرنی کن و مثل همون غسلای دیگ انجام بده

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
2728
🔵روشی برای آشتی دادن بین دو خانواده و دو شخص 🔹برای آشتی دادن این آیه را سه مر تبه بخواند و بر ...

یعنی شوهرم با والدینم قهره بخونم بهش فوت کنم فایده داره

🙏برا حل مشکلات همه بیزحمت یه صلوات🙏
اسم این کانالو چند بار از بچه ها شنیدم. واقعا وجود داره یا به شوخی میگن؟

اره بزا لینکشو بدم بهت درسته مسخرش میکنن اما کلی چیزای خوب هم داره    ide_Hamsaraane@

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

من یه حاج آقایی رو میشناسم بنام حاج یوسف که هر کاری ازش بر میاد و با دعا و طلسم میتونه تمام خواسته هارو برآورده کنه

09027578921

عشقم خیلی مغرور بود و ترکم کرد بازگشت معشوق گرفتم و طلسم ازدواج اومد به دست و پام افتاد و ازدواج کردیم هنوزم مثل موم تو دستمه و شوهرم شده و رو حرفم حرف نمیزنه

خواهرم داشت شوهرش طلاقش میداد،با طلسم های حاج یوسف الان کف پای خواهرم ماچ میکنه و بدون زنش نفس نمی‌کشه

برای خواهر شوهرم بخت گشایی کرد،یه عالمه خواستگارای خوب و پولدار براش اومد و ازدواج کرد

به قرآن قسم من جوری بهش اطمینان دارم که بدون مشورت با حاجی هیچ کاری نمیکنم

شمارش اینه

09027578921          

09027578921                  

09027578921                

2706