2737
2734

بچه ها من یه سری چیزارو از قبل حس میکنم دست خودمم نیس مثلا امروز با دوستم قرار داشتم که بیاد خونمون همه کارامو کردم غذا اینا اماده کردم بعد که خواستم زنگ بزنم بهش که ببینم کی میاد گوشیو جواب نداد همون لحظه حسم میگفت این امروز نمیاد یکم بعدش پیام داد که یه مشکلی پیش اومده و نمیتونه بیاد از قبل اونم که داشتم خونه رو مرتب میکردم حس میکردم نمیاد

بنظرتون من منفی بافی کردم به خودم تلقین کردم یا حسم بهم اینو گفته؟ یه چیزاییم شنیدم راجب قانون مورفی ولی خب نمیدونم چی هس

ولی خب هر چی هست یکم اعصاب خورد کنه

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو حس ششم داري فرزندم

دارم ولی حس میکنم انقد یه چیزی هی بهم گفت نمیاد نمیاد که واقعا نیومد 

انگار یه جورایی من به خودم تلقین کردم و انرژی منفی فرستادم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2731
2738
این ک منفی نیست  عزیزم شما فقط استدلالت بر این بوده اه طرف ج نداد حتما نمیاد  یه حدس بیش ...

تا قبل اینکه بخوام زنگ بزنم وقتی داشتم خونه رو مرتب میکردمم یه چیزی بهم میگفت نمیاد

وقتیم خواستم زنگ بزنم بازم برام تکرار شد وگرنه برا امروز کار داشتیم و قرار بود که بیاد

نمیخواستی دوستت بیاد؟

اتفاقا دلم میخواس بیاد کلی هم زحمت کشیده بودم 

تا قبل اینکه بخوام زنگ بزنم وقتی داشتم خونه رو مرتب میکردمم یه چیزی بهم میگفت نمیاد وقتیم خواستم زن ...

به هرحال هرچی هست منفی نیست 

ممکن چشم سومت نیمه فعال باشه (اگر سردرد قسمت پیشانی هم میگیری توی اون زمان)

اما بگم کلا منفی نبوده گلم

I'd walk straight through the bullet😏
2706