2410
2553
عنوان

تجربه ب من ثابت کرده خانواده موفق

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 26 پست

هر کدوم از دو طرف بد باشن اون یکی رو پیر میکنن میفرستن سینه قبرستون تو پیری به اشتباهاتشون پی میبرن میگن که زن یا شوهر نازنینی داشتم نور به قبرش بباره

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
حالا از نظر من خانواده موفق خانواده ای هست که اولویت مرد اون خانواده زن و بچش باشن و قدرت نه گفتن به ...

اصل زندگی مشترک همینه چ زن چ مرد باید اولویتو ب خانواده ی اینده بدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی در کل زن باهوش و مدبر حتی زندگی اشفته رو یجورایی جمع و جور میکنه البته خودش شاید خیری نبینه از زندگی ولی بچه ها رو به سر و سامون میرسونه زیاد دیدم نمونه هاشو

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
2720
دوتاشون باید خوب باشن ،اگه مرد خیلی خوب باشه ولی زن سطح شعور و اخلاقش پایین باشه هم خانواده موفقی نم ...

اره کاملا باهات موافقم

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
من دیدم زنی که تونسته شوهرشو مدیریت کنه والانم پنج تا فرزند موفق داره ودیدم زنهایی که با ندونم کاری ...

چطوری

زنه مگه چیکارا کرد ک موفق شد؟ بیشتربگو ازش

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2714
بیشتر فکر میکنم زن پایه زندگیه اینو از تجربیاتم میگم.چون زنها میتونن خیلی باسیاست ودر عین حال مکار ...

بله منم معتقدم زن گرما و چراغ خونه است ولی مدیریت و اقتدار مرد واسه ادامه زندگی خیلی مهمه. وگرنه بقول شما زن باید به سیاست و هزار ترفند دست بزنه که جز استرس و اعصاب خوردی چیزی براش نداره و صرفا از اجبار این کارو میکنه اگه راه دیگه باشه واینمیسه. این زندگی شاید دوام بیاره ولی ارامشی برا زن نداره

چطوری زنه مگه چیکارا کرد ک موفق شد؟ بیشتربگو ازش

آقاهه مادرش برام تعریف کرد که توجوونی مشروب خور واهل رفیق بود .هیچکی تو فامیل زنش نمیشد

رفتن از غریبه گرفتن.خانمه هواسش کامل به زندگی و شوهرش بود.مثلا بیرون میرفت دنبال عرق خوری .هم جلو همسایه ها مخفی میکرد هم با محبت وگله توام رفتارشو درست میکرد.

الان ۵ تا بچه دوتا مهندس یکی دکتر استاد دو تا دیگه شوهرای میلیاردر

خود مرده هم الان تریلیاردر

الان هردو هم سنشون بالاس.ولی جمع خانوادگی شاد ،دور هم ووضع مادی توپ