1676
1605
عنوان

تجربه ب من ثابت کرده خانواده موفق

262 بازدید | 26 پست

وقتی بوجود میاد که مرد خوب باشه تا زن.

یعنی اگه مرد مسئولیت پذیر جتلمن باعرضه و عاشق خانوادش باشه نود درصد مشکلات حله وگرنه زن هر چقدر هم تلاش کنه مردی که فرهنگ و شعورش پایینه یا اصلاح نمیشه یا تو سنین بالا که زن حال و حوصله نداره اصلاح میشه

فایده اش چیه؟ 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

نود درصد همینه ولی هستن زنهای باهوش و بادرایت که باز زندگیو به یه جا میرسونن البته که خودشون داغون م ...

پیر میشن بابا. ادم شانس بیاره شوهرش خوب باشه پیر نمیشه.

1522
8

من دیدم زنی که تونسته شوهرشو مدیریت کنه والانم پنج تا فرزند موفق داره

ودیدم زنهایی که با ندونم کاری شوهر خوبشون رو بدبخت کردن وبچه ها ی با استعدادشون به جای درستی نرسیدن

دوتاشون باید خوب باشن ،اگه مرد خیلی خوب باشه ولی زن سطح شعور و اخلاقش پایین باشه هم خانواده موفقی نم ...

درسته ولی اکثریت زنها تشنه محبت و داشتن تکیه گاه خوبن اگر هم علاقه اولیه به شوهرشون نداشته باشن وقتی این چیزها رو تو وجود شوهرشون ببینن دلگرم د زندگی میشن و میچسبن ب خونواده ای ک دارن

درسته ولی اکثریت زنها تشنه محبت و داشتن تکیه گاه خوبن اگر هم علاقه اولیه به شوهرشون نداشته باشن وقتی ...

نه عزیزم اینطور نیست.

همه زنها با محبت عقلشون کامل نمیشه.بعضیا گند میزنن به زندگی

هر کدوم از دو طرف بد باشن اون یکی رو پیر میکنن میفرستن سینه قبرستون تو پیری به اشتباهاتشون پی میبرن میگن که زن یا شوهر نازنینی داشتم نور به قبرش بباره

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
حالا از نظر من خانواده موفق خانواده ای هست که اولویت مرد اون خانواده زن و بچش باشن و قدرت نه گفتن به ...

اصل زندگی مشترک همینه چ زن چ مرد باید اولویتو ب خانواده ی اینده بدن

ولی در کل زن باهوش و مدبر حتی زندگی اشفته رو یجورایی جمع و جور میکنه البته خودش شاید خیری نبینه از زندگی ولی بچه ها رو به سر و سامون میرسونه زیاد دیدم نمونه هاشو

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
1645