2703
2553

من ۷ ماه اقدامم .دوماه میش دکتر گف کیست ریز داری قرص خوردم این ماه پریود شدم درحد لک دکترم گف شاید برداری رفتم سونو گف کیست از بین رفته ولی ساک بارداری دیده نشده

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

خب

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕

گف واسه اینکه مطمئن شی باردار نیسی ی از بده .ببخشید تورو خدا امروز رفتم wcرو نوار ی چیزی شبیه پوست سفید صورتی دیدم امکان داره باردار بوده باشم سقط شده باشه یا از چیه توروخدا راهنماییم کنید

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

الان دوباره رفتم wc دوباره ی تیکه مثل قبلیه با یکم لخته خون چسبیده بهش دفع کردم .بعضیا میگن کیست بعضیا میگن شاید باردار بود یسقط شده 

این همه انلاینی هس خانوما تورو خدا کمک کنید دارم میمیرم از نگرانی 

2714

اگه میتونی عکس بگیر ببر نشون دکترت بده. ما تفاوت کیست و جنینو نمیدونیم.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
منم یه بار قرص خوردم همین اتقاق افتاد باردار نبودی این ماه چون درست پریود نشدی، بقایای دیواره رحمه

مال شماام رنگ سفید صورتی بود عینه پوست

اگه میتونی عکس بگیر ببر نشون دکترت بده. ما تفاوت کیست و جنینو نمیدونیم.

عکس گرفتم فعلا ب دکتر دسترسی ندارم 

تو گوگل سرچ کن تفاوت کیست و جنین سقط شده شاید نوشته باشه چیزی

من اطلاعی ندارم عزیزم اگه دوست داری بدونی که باردار بودی یا نه ازمایش بتا بده

از بدم اگه باردار بوده باشم و سقط شده باشه نشون میده .

2706