2410
2553
عنوان

خانمهاي اردبيلي آرايشگاه خوب ميخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 75 بازدید | 19 پست
خیابان دانش.روبروی راهنمایی رانندگی. ۰۹۱۴۵۹۲۶۲۱۳ ۰۹۱۴۱۵۰۵۳۸۵

مرسي عزيزم

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
مرسي عزيزم

توک تووشریعتی هستی خیلی نزدیکه ب شریعتی اراشگاه.میتونی پیاده هم بری ولی تاکسی بگیری ادرسوبدی میبره راحت

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

توک تووشریعتی هستی خیلی نزدیکه ب شریعتی اراشگاه.میتونی پیاده هم بری ولی تاکسی بگیری ادرسوبدی میبره ر ...

خب پس پياده ميرم آره گفت نزديكه،اينجا تاكسي ها امن هستن بچه ها باتاكسي برم؟؟

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
خب پس پياده ميرم آره گفت نزديكه،اينجا تاكسي ها امن هستن بچه ها باتاكسي برم؟؟

اره بابا.بیچاره اردبیلیافکرپول دراوردنن ن چش چرونی

گلسین! تسلی وئرمسین واخت اوزانماسین   گلسین! بوندان آرتیق داهاجانیم یانماسین  گلسین! اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر     گلسین! اونامندن باشقاسی توخونماسین  گلسین ! اوز_اوزه دایاناق هئچ دانیشماسین  گلسین!+ اونون یئری اولونجه منیم یانیمدیر🦋🍃🍀
2720
اره بابا.بیچاره اردبیلیافکرپول دراوردنن ن چش چرونی

اسنپ اينا چطور اونام امنه؟؟ببين من شايد برم يساول يه سر كاردارم تا دانش بنظرت تاكسي ها چقدر ميگيرن؟؟