1507
1411
عنوان

ی جمله ک همیشه یادته چیه

130 بازدید | 14 پست

چی بوده و کی بهت گفته 

پدرم همیشه میگ تو دانشمندی.بچه هات هم دانا خواهند شد

شاید الکی باشه اما بهم حس خوب میده

شوهرم هم میگ تو کارا و حرفات رو هواس  اینم رو اعصابمه همیشه

دوست قدیمی هم داشتم میگف تو واقعا خوش قدمی .دوستم نیس اما بیادشم

منم فقط حرف یوی تو مخمه شوهرم .داعمن میگه تنبل😐

فقط 44 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر حل مشکلاتم و رسیدن ب ارزوهامه.😍هرکی خوند ی صلوات مهمونم کنه بلکه حالم دلم خوب بشه مرسی ابجیای گلم.😍😍خدایا مواظب عشقم باش 😍😍

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1436

باخدا باش و پادشاهی کن

بی خدا باش و هرچه خواهی کن

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 درحال حاضر عاشق یه آقای جنتلمن و خاااااااصم که امیدوارم زودتر بهش برسم❤️❤️❤️❤️ اگه توی این شلوغی سایت امضامو خوندی دوستم برای آرزوم صلوات بفرست🌹🌹🌹🌹به امید روزای خوب برای همه

هر کی حرف مادرشو گوش نگیره جاش وسط جهنمه مامانم میگه😂😂😂😂

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

حرف شوهرم ک بهم گفت اگه برگردم عقب بازم تورو انتخاب میکنم چون بهتر و زیباتر از تو پیدا نمیشه

فقط 37 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هر جای جهان باشی،،،برات از دور میمیرم...                            تیکر برگشتن آقامون از سفره...
1485

حرف یکی که خیلی دوسش دارم واسم اس داد اگر بمیرم هم دیگه باهت حرف نمیزنم هروقت یادش میفتم خیلی ناراحت میشم

گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود....گاهی گمان نمیکنی ک میشود....گاهی هزاران دعا بی استجابت است...گاهی نطلبیده نخواسته قرعه بنام تو میشود..... 
1476