2410
2553

؟

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میشه دستورشم بگی 

عزیزم همینجا رو اون علامت سرچ بنویس کیک خیس سایو یا برو تو تاپیک های سایو اونجا پر از دستوره و دستور کیک خیسش همونجاست 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2720
عزیزم همینجا رو اون علامت سرچ بنویس کیک خیس سایو یا برو تو تاپیک های سایو اونجا پر از دستوره و دستور ...

دیدم ولی با فره اون 

یه زمانی تاجون داشتم بحث میکردم اماالان فقط ول میکنمومیرم نمیدونم پیرشدم یاعاقل یاهردو  

آره درست کن ولی من توی یه قابلمه بزرگ به اندازه نصف قابلمه آب ریختم جوش اومد بعد قالب کیک رو گذاشتم توش زیرشو کم کردم قشنگ پف کرد پخت.ولی هی در قابلمه رو برندار پفش میخوابه.

این جوری خیالت راحته که نمیسوزه چون آب زیرشه.

دیدم ولی با فره اون 

عزیزم من با همون دستور فقط تو قابلمه یکم ارد و کره رو قاطی کردم دیواره و کف ظرف چرب کردم مواد ریختم و روی شعله پخش کن گذاشتم سرش هم تا نیم ساعت باز نکن پف کیک بخابه عالی شده بود 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2714
دیدم خواهرم توی قابلمه درست میکنه. عالی هم شده شما ماهیتابه دوطرفه (رژیمی ) داری؟ 

اره دارم عزیزم

عزیزم من با همون دستور فقط تو قابلمه یکم ارد و کره رو قاطی کردم دیواره و کف ظرف چرب کردم مواد ریختم ...

اهان پس باهمون دستور فقط بریزم توقابلمه

فهمیدم ممنون ازت

من بیشتر از یکساله که دیگه توی فر کیک نپختم.  هر نوع کیک رو که دستورش با فر هست توی ماهیتابه د ...

چقدخوب منم باپودر کیکو اینا توقابلمه پختم فقط ازکیک خیس مترسیدم ریسک کنم