2726
عنوان

افسردع

69 بازدید | 10 پست

هووووف سه شبه عشقم رفته خدمت دارم دیونه میشم.شبا قرض خاب میخورم بازم روم اثری نداره عکسی که موهاشو زد نگا میکنم گریع میکنم.دوستام میگن واست سخت تر میشه ولی هیچ کاری ازدستت بر نمیاد دلم میخاد زمانو ببرم جلو.چیکارکنم حالم خوب شه.کلاسای دانشگاهم‌نمیرم اصلا .عین معتاداشدع قیافم

درد بدی هست با جون و دل درکت میکنم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیخیال

نرفته که بر نگرده

کوتاه بیا

من از عقد تا عروسیم که یک سال و نیم بود همش ۵ بار همسرمو دیدم. راه دور بود

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
بیخیال نرفته که بر نگرده کوتاه بیا من از عقد تا عروسیم که یک سال و نیم بود همش ۵ بار همسرمو دیدم. ...

وای😑😑😑حداقل حرف میزدین باهم ...انگار جلومونوگرفنن نمیزارن باهم حرف بزنیم تو زندانیم

وای😑😑😑حداقل حرف میزدین باهم ...انگار جلومونوگرفنن نمیزارن باهم حرف بزنیم تو زندانیم

بابا بیخیال

عوضش دیداراتون عاشقانه تر میشه و قدر همو بیشتر میفهمین

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
بابا بیخیال عوضش دیداراتون عاشقانه تر میشه و قدر همو بیشتر میفهمین

من زاهدانیم اون مشدی😑اینقد وابستع هم بودیم که نگوووووووووووووووووو یه چیزی روشونه هام سنگینی میکنه اذیتم بغض دارم خفه میکنه منو