2733
2734

دوستانی که اول از روی بی بیچک فهمیدین باردارین از بتا دادین بتاتون چقد بود؟؟؟ایا کمرنگ بودن بی بیچک مشکلیه؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی استرس دارم

خدا جونم شکرت که به این بندت رحم کردی و یه نی نی خوشگل تو دلم گذاشتییی😍😍.....نی نی جونم اینو بدون مامانی خیلی دوست داره💖💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیبی چک من کمرنگ بود فردای موعدم

بتا دادم۸۰بود

بعد دو روز شد۶۱۰

پچمم پسربود میگم بتای پسر دیربالامیره

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍
2731
10 روز تاخیر داشتم یه هاله در حد توهم افتاد فرداش ازمایش دادم بتا 60 بود😕😂

بچتون سالم بود مشکلب نداشت؟؟

خدا جونم شکرت که به این بندت رحم کردی و یه نی نی خوشگل تو دلم گذاشتییی😍😍.....نی نی جونم اینو بدون مامانی خیلی دوست داره💖💋
10 روز تاخیر داشتم یه هاله در حد توهم افتاد فرداش ازمایش دادم بتا 60 بود😕😂

چه جالب

چندتا بچه داری؟بچت چی بود

👸Turk gizi💪🙅چون تو درجهان  🌍  نجسته ام هنوز   تاکه برگزینمش بجای تو😍❤💕به زودی دخمل دار میشم👶۱۴۰۱/۱۲/۶بیبی چک ۳روزقبل موعدمثبت شدو بتام۴۶خدایاشکرت🥺🙏۴۸ساعت بعدبتام۸۳شد😍

سلام 

من يك هفته يعد از تأخير پريودم اولين بيبي چكم بعد دوساعت هاله خيلي كمرنگ انداخت 

دومين بيبي چكم بعد از ٤٥ دقيقه هاله كمرنگ انداخت 

سومين بيبي چكم بعد از ٢٠ دقيقه 

و در اخر چهارمين بيبي چكم زير ١ دقيقه مثبت شد 

اما باز كمرنگ بود 

ازمايش بتام هم كم بود نسبت به تأخير حدود ٢٢٠ اينا بود 

كه ١٠ روز بعدش دوباره تكرار كردم ازمايشو و خداروشكر همه چي خوب بود

2738
۸روزمونده بود وقت پریودزدم خیلی کمرنگ بود.بتام ۲۰۰بود

من دوروز تاخیر دارم زدم مثبت میشه ولی کمرنگه میترسم

بیبی چک من کمرنگ بود فردای موعدم بتا دادم۸۰بود بعد دو روز شد۶۱۰ پچمم پسربود میگم بتای پسر دیربالا ...

جدی میگی؟؟پس کمرنگ بودنش مشکلی نداره

من من اصلا آز ندادم تا الان بی بی چکمم کمرنگ بود ولی دو روز یبار میزدم هی پررنگ تر میشد

چه جراتی؟؟؟؟سونو دادی صدا قلبشو شنیدی؟؟؟

چه جالب چندتا بچه داری؟بچت چی بود

اره خودم همش فک میکردم خدایی نکرده یه مشکلی باشه

دوروز بعدشم ک تکرار کردم تازه شده بو 145 و من 13 روز تاخیر داشتم!!!!

دوتا دارم عزیزم

آرزو میکنم اون مشکلی که راجبش نمیتونین با هیچکس صحبت کنین حل‌شه :)  
2706