2737
2734
عنوان

یعنی شر میشه؟؟؟؟

111 بازدید | 8 پست

من چها روزه میام یجایی سرکار 

کارخونه نسبتا بزرگیه تا اومدم رییسم گفت بیای همه میشناسنت

منم خندیدم گفتم نه کسی منا نمیشناسه

حالا هرروز یکی میاد میگه منو میشناسی میگم نه مسگه تو دختر فلانی هستی😕😕😕

امروزم یکی دگ اومد گفت منا میشناسی گفتم نه و گفت من برادر همسایتون هستم😣

منم حرصم گرفته بود ،اخه اینجا شهر نسبتا کوچیکیه،میترسم یکار اشتباه بکنم اینام همه اقا هستن سوژه بشم

داشتم با ابدارچی صحبت میکردم ،بهش گفتم رییس گفت حالا همه میشناسنت من گفتم نه

گفت حالا اونا تو رو میشناسن یا تو اونا رو ،گفتم  من کسیو نمیشناسم ولی انگار اینجا همه منو میشناسن ،

بعد یجوری طعنه داری گفت اره اینجا همه همو میشناسن ،میترسم حالا بره بگه به بچه ها ،اونا هم فک کنن کلاس گذاشتم و ایناااا

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداشفاتون بده چ دغدغه هایی دارین

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
2728

بگو والا من توو عمرم شماهارو ندیدم ک منو میشناسین چون همکارات اقا هستن همیشه ی اخمی داشته باش پررو نشن حد خودشونو بدونن والا ادم ی لبخندی بزنه میگن دختره تنش میخواره کلا مردا توهمین

خداشفاتون بده چ دغدغه هایی دارین

واااااا

دغدغم کارمه،دغدغه های دیگه هم دارم

ولی الان این واسم مهمه😑

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
خب تو شهر کوچک معمولا همه همو میشناسن

اره خوب😕من چون همیشه میرفتم مرکز شهر کار میکردم ولی الان دگ از دوری مسیر خسته شدم

2738
بگو والا من توو عمرم شماهارو ندیدم ک منو میشناسین چون همکارات اقا هستن همیشه ی اخمی داشته باش پررو ن ...

خوشبختانه ظاهرا همشون خوبن ،همشهری هستیم فک نکنم جرات کنند فقط میترسم سوتی بدم😣😣😣😣