2737
2734
عنوان

قد کوتاهی دخترم

314 بازدید | 17 پست

سلام 

دخترم دوسال و ۵ماهشه قدش ۸۶ خیلیی کوتاهه؟هرجا میریم میگن چرا بزرگ نمیشه؟؟دیگه کلافم کردن قد خودمم کوتاس ۱۵۶ ولی شوهرم بلنده ۱۸۵ برادرام همگی بلندن .الان زیر نظر فوق تخصص غددهم هست فعلا که داروی خاصی نداده دیگه نمیدونم چیکار از دستم برمیاد واسش انجام بدم😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نگاه کن خواهر منم این شکلی بود رشد نداشت یهو قد کشید الان قدش با من کلا ده سانت فرق داره۱۳سالشه 

قد من۱۶۵اون ۱۵۶

نگران نباش قد می‌کشه

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2738
از حرفها و استرسهایی که بهم وارد می کنن خستم یعنی نمیونن ممکنه با حرفاشون چه به سر طرف بیارن😢😢

من یکبار گفتم نگران نباشید. من ۹ سالگی پریود شدم. همه فامیل حتی پزشک ها میگفتن قد نمیکشی ما غصه میخوردیم. ولی من مثل چنار قد کشیدم. 

هر روز براش زرده ی تخم مرغ بده تو غذاش از موادی ک حاوی روی هست استفاده کن مثل کدو تنبل نخود ممکنه بعداز ده سالگی یهو قد بکشه دختر منم خیلی ریزه میزه بود درست بعد از ده سالگی قد کشید و از منم بلندتر شده  کف پاهایش ماشالا دو برابر منه

کلام خدا👈وای بر هر عیب جوی هرزه زبان
2706