2733
2734
عنوان

دلم گرفته. انگار هیچ راهی نیس

93 بازدید | 17 پست

سلام.من بیس سالمه یه پسره پنج ماهه دارم.خودمو شوهرم عاشق هم شدیم و بعد هم ازدواج.الانم خداروشکر خیلی همو دوس داریم.دعوا میکنیم باهم میخندیم باهم گریه هم میکنیم باهم قهرم میکنیم اشتی هم میکنیم.مثل تمام زوجایه دیگه.ولی مشکل من شوهرم نیست.شوهرم لیسانس حقوق داره ولی یه مغازه داره که هیچ درامدی نداره.وضع مالیمون خیلی کمه.دوس داشت بره تو سپاه ولی هرکاری کرد نشد.کناره مادرشوهر زندگی میکنیم.خیلی رو شوهرم فشاره.بیکاری..بچه ی شیرخشکی خرج زندگی قسط بدهی...نمیدونم چیکار کنم خیلی دلم گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

عزیزم ان شاالله همچی درست میشه🙏🙏🌹🌹🌹🙏🙏

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2738

عزیزم خودت اگه میتونی یه‌سری چیزا درست کن بفروش مثل شمع درست کردنش راحته خریدارم داره

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

انشالله مشکلتون حل میشه عزیزم به خدا توکل کن من دقیقا درکت میکنم چون خودم شرایط تورو دارم با این تفاوت که ما بچه دار نمیشیم بازم خداروشکر کن که سه تاتون کنار هم سالمین

انشالله مشکلتون حل میشه عزیزم به خدا توکل کن من دقیقا درکت میکنم چون خودم شرایط تورو دارم با این تفا ...

ممنونم ان شاالله خدا مشکل شماروهم حل کنه.باورتون میشه من ارایشگاه نمیرم چون پولشو ندارم.

ممنونم ان شاالله خدا مشکل شماروهم حل کنه.باورتون میشه من ارایشگاه نمیرم چون پولشو ندارم.

مرسی عزیزم انشالله خدامشکل همه رو حل کنه ولی من به اینده خیلی امیدوارم مطمئن باش خدا جواب صبرمونو میده

اخه نمیتونم.با بچه و کارخونه نمیتونم

آره خوب اینم حرفیه 

ولی زیاد کارم نداره پارافين میزاری تویه ظرف بعد میزاری تودیگه آب درحال جوش بعد که پارافين آب شد فیتیله رو تو قالب جامیندازی پارافين و میرزی توقالب میزای حدود یک ساعت تو فریزر بمونه بعد از قالب در میاری حالا تزيینی چیزی انجام میدی 

البته پارافين بوی بدی داره واسه بچه خوب نیست

شرمنده اگه زیاد حرف زدم😐😐😊🙏🌹

2706