2737
2734

مثلاً وام از ملی گرفتی بانک ملت هم حسابش مسدود میشه بخاطر بدهی یانه،؟

واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنون

نه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه بعید می دونم اما به ضامن هاتون زنگ میزنن بعد اگه بازم پرداخت نکنین از حساب اونا برداشت میشه 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
نه. ربطی به هم ندارن ولی چون ضامن معرفی کردی پای اون بنده خدا ها گیره و از اونا کسر میشه

ما یه واکو دادیم ضامن ضامن کثافت حیوون پرداخت نمیکنه من همرو دادم

2738
شوهرم میده بنده خدا میگه حرص نخور پاخودش گیره

اها شما وام ازدواجتون رو دادین به همون ضامن؟

اگر اره

اولا شما خیلی لطف کردین. خیلی زیاد.چون حق شما بوده با سوددد کم و حسابی خوشبحالش شده

دوم اینکه اگر تقدیمش کردین دیگه چرا قسطاشو میدین؟😳😳😳😳😳

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
اها شما وام ازدواجتون رو دادین به همون ضامن؟ اگر اره اولا شما خیلی لطف کردین. خیلی زیاد.چون حق شما ...

یکیشون خودم برداشتم یکیشون دادم ضامن الان ضامن قسط وام خودشون میده من میدم مرتیکه حیوون الان پنج میلیون مونده دوتومنشو عقب انداخته لازم داشتم برای خونه وگرنه غلط میکردم الان پاماگیرنیست چون ده ملیونم از دستگاه کارت خوان بیمه خودش کشید مدرکم دارم پیرینتش هست که به خودش دادم

2706