1600
1605

با بیخیالیاش زندگی تموم بچه هاش رو نابود کرد دوتا خونه و یه گاوداری رو از دست داد بچه هاش رو ایندشونو خراب کرد چون بیخیاله

۵۰ سالشه گواهی نامه نداره از دست پلیس فرار کرده فامیل خونواده نا رو مقصر میدونن

تو زمان عقدم پول وام ازدواجو دادیمش رفت ماشین دست دوم خرید قولنامه دستی نوشت الان میگن سند نداره

الان باید چیکار کنیم 

کل فامیل پول قرض میکنن وام میگیرن دخترای مجردش میرن خوشگذرونی فامیلا به پسراش که شوهرای منو جاریم باشن زنگ میزنن از حقوقمون کم شده خرج بچه هامونه بگید باباتون صاف کنه یا شما پسراش بدید به جاش

نا خودمون تازه دوساله عروسی کردیم هیچوقت شوهرمو کمک نکردن تو عروسی نصف خرجشونم ما دادیم تازه

شوهرم دستش خالی بود همش قرض و وام گرفتیم داریم خودمونو میکشیم کم نیاریم الحمدلله بهتر از قبل شدیم ولی هنوزم کم و کاستی زیاد داریم

الان میگن ماشین سند نداره ۵۰۰ تومن هم باید بدید به صاحب قبلی تا ماشینو بزنه به نام

اخه ماشینمونو فروختیم وام گرفتیم مدل بالاتر بخریم 

بچه ها منم دستم خالیه کلی خرج دارم هیچی از حقوق نمونده دیگه نمیکشم اصلا

دلم خونه بغض تو گلومه هرروز یه دردسر جدید از خونواده شوهر 

همین پدر شوهر عوضیم باردار شدم با شوهرم بحثش شد گفت زنت از تو خیابون باردار شده ببینید چقدر بی غیرته 

برام ننگه بخدا نمیخوام تعریف کنم اما خونواده کاملا سرشناسی هستیم اینا برام عجیبن فقط شوهرمو داداشش که زن داره نرمالن

بقیشون اصلا یه جورین 

ما ظاهرشونو از دور دیدیم گفتیم فامیل دور هستن 

کاربر قدیمی ام....ممنون میشم برای حل مشکلم صلوات بفرستین

ازش متنفرم مردک عوضی با شوهرم بحثش میشد میخواست شوهرمو حرص بده به من حرفای رکیک میزد که اگه بابام و داداشم بفهمن تیکه بزرگش گوششه

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1522
فقط میتونم بگم خدا بهت صبر بده منم صب مشکلی برام پیش اومده بود حل شد ایشالا توم مشکلت حل شه گلم

دعام کن واقعا دلم میخواد بمیرم دیگه خیلی اذیتم کردن

1432
نظر و برخورد شوهر تون در برابر کارهای خانواده اش چطوره؟

کاملا مخالفشونه ،اصلا زمین تا اسمون فرق داره با اونا

توی کل فامیل معروفن و همه اقوامم از شوهرمو برادرش تعریف میکنن و هر گندی میزنه به شوهرای من و جاریم میگن

ببینید کلی وام و قرض دارن 

دو تومن از جاریم گرفتن گفتن نداریم

بعد جاریم ۹ ماه باردار تو گرمای خوزستان تو اشپزخونه لباساش خیس عرق میشد پولش کم بود کولر بخره اینا هم قرضشون رو ندادن عید رفتن مسافرت و خوشگذرونی 

الانم ۱۲ تومن دادن دماغ خواهرشوهرم عمل بشه ولی پول این بنده خدا رو نمیدن میگن نداریم

اصلا پیششون زندگی کنی موهات سفید میشه پیر میشی بس که حرص میخوری

خدا هردوشونو برات حفظ کنه معنیش چیه؟ دخترتون چن سالشه؟

سلما معنی لغویش صلح آور هست 

اسم دختر زیبایی که برای انتقام  امام حسین تو جام شراب یزید زهر میریزه و باعث مرگش میشه، یه شخصیت تاریخیه در واقع 

دخترم سوم مهر امسال بدنیا اومده 

نسترن بانو هستم ❤️مامانِ سبحان 👦و سَلما 👧
اسم دخترتون خیلی قشنگه از قبل از اسم سلما خیلی خوشم میومد استارتر بیخیال کم پیش میاد از پدرشوهر خیر ...

همیشه دستشو میبوسیدم وقتی اون حرفا رو زد

ازش متنفر شدم 

کاملا مخالفشونه ،اصلا زمین تا اسمون فرق داره با اونا توی کل فامیل معروفن و همه اقوامم از شوهرمو برا ...

شوهر شما و برادر شوهر ت نباید یه پول سیاه بهشون بدن

اینا محتاج نیستن 

مطمئنم روزهای خوبی تو راهه.... چون از خدا خواستم
1403
شوهر شما و برادر شوهر ت نباید یه پول سیاه بهشون بدن اینا محتاج نیستن 

باورت میشه دارم سکته میکنم دیگه از دستشون 

به ما میگفت برام وام بگیرین به اسم خودتون من قسطشو میدم شوهرمو نذاشتم باهامون حرف نمیزدن 

بعد فاملشون زنگ میزد میگفت چرا عمو قسطا رو نمیده اخه خب بد کردیم ضامن شدیم

میرفت با طرف بحث میکرد تو دوتا خوته داری 

من برات خواستگاری کردم طرف میگفت بابا میگم قسطتو بده بچه هام خرج دارنچندتا قسطو نمیداد

باورت میشه دارم سکته میکنم دیگه از دستشون  به ما میگفت برام وام بگیرین به اسم خودتون من قسطشو ...

چه پررویه

لابد فردا دختراشم شوهر کرد توقع دارن شما خرجشون کنید

مطمئنم روزهای خوبی تو راهه.... چون از خدا خواستم
چه پررویه لابد فردا دختراشم شوهر کرد توقع دارن شما خرجشون کنید

من اینقده خون به دل شدم باهاشون و تو دوران عقد از شوهرم کشیدن بعد عروسیم نذاشتم شوهرم کاری کنع

به خدا خودم دارم از همه چیزم میزنم خوراک ،پوشاک،نیازام،نه ارایشگاهی نه هیچی

دوساله عروسی کردم دریغ از یه مانتو

تموم خریدامو خونوادم برام میکنن

بعد اینا بجای اینکه پشتمون باشن همش متوقعن حتی میدیدن من اوایل ازدواجم برا روزی ۱۰ تومن میرم ارایشگاه اصلاح میکنم زنای مردم رو یارانه شوهرمو نمیدادن 

بعد راحت خواهرشوهر مجردم جلوم میرفت ماهی خداتومن لوازم ارایش مارک،ارایشگاه میرفت 

مامانش میگفت من ماهی یه تومن فقط برا دوتا دخترام چیز قسطی برمیدارم خرجم بالاست😑

بعد اون سال منو شوهرم داشتیم با یکو دویست یه زندگی رو میگذروندیم

مستاجری و قط و وام و خرجی خونه

همون یارانم پول دوتا مرغم میشد اون موقع نمیدادن من کمرم میبرید تو ارایشگاه برا اصلاح