2703
2553
عنوان

ناف نوزاد+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2092 بازدید | 40 پست
دکتر میگفت از هر ۸ نوزاد ۱ دونه اینجوری هست و طبیعیه اما تو نت خیلی وحشتناک نوشته

چیز مهمی نیست خیلی از بچه ها دارن هیچیشونم نیست نگران نباش

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اصلا نگران نباش

واسه پسر من دقیقا اندازه ی گردو کوچیک بود

وقتی هم گریه میکرد ورمش بیشتر بود

خودش خوب شد دکترم بردم قبلش گفت فتق نافه که بیشتر بچه ها دارن تو نوزادی به خاطر گریشونه

و تا 5 یا شش ماهگی خودش درست میشه پسر من 5 ماهش بود کامل خوب شد

اصلا استرس نگیر

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
2720
نگفته سندروم دان گفته سندروم دارن

اهااره دقت نکردم ببخشید

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
سندرم داون دیگه ربطش به فتق چیه نگران نباش پسرمنم داشت یمدت خوب شد خودبخود دکترش گفت خوب نشه یه جراح ...

وای ایشالله که خوب بشه😢

پسرتون چند ماهه بود ک خوب شد؟

چ کارایی کردین ک خوب شد؟

2714

سندرم دان چیه خواهرمن به دنیااومد سه برابر این بیرون بود سه سالگی عمل کرد خوب شد باهوش ترین بچه ای هست که دیدم

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
وای ایشالله که خوب بشه😢 پسرتون چند ماهه بود ک خوب شد؟ چ کارایی کردین ک خوب شد؟

دقیق یادم نیست ولی خودش خوب شدانشالله نینی شماهم خوب میشه نگران نباش

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
من ک تجربه ای ندارم ولی خو دیدمش خیلی حالم بد شد آخی طفلک ینی درد هم داره؟؟

ن اصلا  با انگشت ک میگیرم میره تو  وقتایی ام ک ارومه خوبه ولی وقتایی که زور میزنع اینجوریه

ن اصلا  با انگشت ک میگیرم میره تو  وقتایی ام ک ارومه خوبه ولی وقتایی که زور میزنع اینجوریه

آخی الهی بگردمش ان شاال‍ا‍ه ک خوب بشه وچیزه مهمی نباشه 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2706