1507
1482
عنوان

ناف نوزاد+عکس

302 بازدید | 35 پست

چقد وحشتناک نوشته تو نت خیلی ترسیدم نوشته سندروم دارن اگه فتق ناف دارن😭

یعنی چی بچه من ک سالمه از همه نظر دکترم بردم اما فتق ناف داره😑 وقتی زور میزنه اینجوری میشه

دکترش هم دیده بارها و بارها  ولی نگفته چیزی هیچوقت

کسی تجربه اش روداره؟ خوب میشه؟

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

سندرم داون دیگه ربطش به فتق چیه نگران نباش پسرمنم داشت یمدت خوب شد خودبخود دکترش گفت خوب نشه یه جراحی ساده داره همین اصلا به مطالبی که تو نت هست اهمیت نده

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا به سلامت بدنیا اومدن نی نیم لطفا یه صلوات بفرستین.
باید عمل کنه  ما پسر فامیلمون اینجوری بود عمل کرد درست شد

عملم نکنه هیچی نمیشه.من خودم دوبار زایمان کردم،دکتر گفت خواستی عمل کن نخواستی نکن

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
1432

عزيزم فكر كنم بايد جراحى شه خيلى ناجوره😞😞

روزى عاشق شدم عاشق كسى ك فكر ميكردم مرد هست و ميشه بهش تكيه كرد خودشو خيلى خوب نشون داد اونقدر خوب ك بخاطرش جلو خانوادم وايسادم تو نامزدى پى ب قسمتى از بديهاش بردم و خواستم جداشم اما خانوادم گفتن ما چندسال ابرومونو گذاشتيم پاى نامزديتون بهم نزن برو سر زندگيت خوب ميشه!! رفتم سرزندگيم تقريبا يكسال اول خوب بود اما از سال دوم نشون داد مرد نيست تكيه گاه نيست منم مجبور شدم ب سوختن و ساختن چون نه خانوادم پشتم هستن واسه طلاق و نه شوهرم طلاقم ميده!!تا الان همه فقط خنده هاى مصنوعيمو ديدن و حسرت خوردن حسرت يه خوشبختى پلاستيكى نذاشتم كسى بفهمه چى ميكشم اما يه روز شوهرم افسار پاره كرد جلوى خانوادم لهم كرد باهام بدرفتارى كرد ب حديكه همه فهميدن من چقدر بدبختم و الان تنها بك حرف خواهرم تو گوشمه ك گفت گيتا خيلى ناراحتتم شوهرت خودراى هست و تو هم بايد اطاعت كنى ازش گفت خداصبرت بده!!!! دلم شكست خواهرا اينقدر گريه كردم ك چشمام ميسوزه و ديگه نميتونم باز نگهشون دارم اومدم بگم تصميم ب خودكشى دارم زندگيم ب اخر رسيده اما جراتشو هنوز ندارم اگر الان امضامو خوندين التماستون ميكنم واسم دعاكنين يا دلم اروم بگيره و ابروى رفتم برگرده يا جرات خودكشى رو خدابهم بده تنها ارزوم مرگ خودم و شوهرمه!!😔😔😔😔😔
دکتر میگفت از هر ۸ نوزاد ۱ دونه اینجوری هست و طبیعیه اما تو نت خیلی وحشتناک نوشته

من ک تجربه ای ندارم ولی خو دیدمش خیلی حالم بد شد آخی طفلک ینی درد هم داره؟؟

سوگلhهستم😉 ترکیدکاربریم😛 سره ی سؤال تو جرئت یا حقیقت فقط هعی😂😂😂😂😂😂
1403
دکتر میگفت از هر ۸ نوزاد ۱ دونه اینجوری هست و طبیعیه اما تو نت خیلی وحشتناک نوشته

چیز مهمی نیست خیلی از بچه ها دارن هیچیشونم نیست نگران نباش

زندگی پانتومیم است...حرف دلت را به زبان بیاوری باخته ای👆👇👉👈

عزیزم اصلا نگران نباش

واسه پسر من دقیقا اندازه ی گردو کوچیک بود

وقتی هم گریه میکرد ورمش بیشتر بود

خودش خوب شد دکترم بردم قبلش گفت فتق نافه که بیشتر بچه ها دارن تو نوزادی به خاطر گریشونه

و تا 5 یا شش ماهگی خودش درست میشه پسر من 5 ماهش بود کامل خوب شد

اصلا استرس نگیر

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا
نگفته سندروم دان گفته سندروم دارن

اهااره دقت نکردم ببخشید

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا به سلامت بدنیا اومدن نی نیم لطفا یه صلوات بفرستین.
1508