2726

من تا سونوی قلب خیلی کم میومدم چند روز یکبار اونم بخاطر دوستام تو نی نی سایت که میدونستم پیگیر حالم هستن میوندم تا نگران نشن بعد از سونوی قلب یکم وسوسه نیشم ولی کنترل میکنم البته فرقی هم نداره تو طبقه پایین وای فای هست همینطور طبقه اول در هر حال در معرض اشعه هستم 

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

استفاده کنید اشکالی نداره . والا برا نینی من که ضرر نداش

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم اگه نت نباشه خل و چل میشم 

ه گروه هم پيدا كن كه همه سن بارداريشون بهت نزديك باشه انقد خوبه من الان كلي دوست اينطوري دارم😍

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
2728
منم همینجور،ولی بیشتر سعی میکنم بافتنی ببافم ،

ای ول من عاشق بافتنی ام ولی فقط پایه شو بلدم 

دنبال کلاس گشتم اینجا پیدا نکردم

اگه میتونستم ببافم قطعا اینقدر تو نی نی سایت نمیچرخیدم

من تا سونوی قلب خیلی کم میومدم چند روز یکبار اونم بخاطر دوستام تو نی نی سایت که میدونستم پیگیر حالم ...

میگن عوارض وای فای کمتر از روشن بودن دیتای گوشیه. البته هیچکدوم از نظر علمی ثابت نشده.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
سعی کنید استفاده نکنید خطر داره شبا گوشیاتون خاموش کنید و بذارید بیرون از اتاقتون

شبها ک حالت پروازه ولی از وقتی بیدار میشم تا شب گوشی دستمه

بخدا انگشتام درد گرفته

من چکار کنم اگه باردار بشم بیشتر کارم با اینترنته .تصمیم گرفتم  که با کابل به اینترنت وصل بشم.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
من چکار کنم اگه باردار بشم بیشتر کارم با اینترنته .تصمیم گرفتم  که با کابل به اینترنت وصل بشم.

فکر نکنم تاثیری داشته باشه

بابا الان همه جا در معرض تشعشعاتش هستیم 

میگن عوارض وای فای کمتر از روشن بودن دیتای گوشیه. البته هیچکدوم از نظر علمی ثابت نشده.

منم به وای فای وصل میشم ولی اکثر شبانه روز گوشیم روی حالت پروازه البته تو هوا پر اشعه هست همین پارازیتایی که برای ماهواره میفرستن خودش خیلی ضرر داره

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
فکر نکنم تاثیری داشته باشه بابا الان همه جا در معرض تشعشعاتش هستیم 

دقیقا. خونمون اپارتمانه کناری ها بالایی ها پایینی ها همه وای فای دارند تا صبح هم روشنه.