1507
1411

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

24ساعته😑

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت نی نی دومم تو راهه 😍👣 چی از قدرت خدام بالاتره؟! منتظر یه معجزه ام ک میدونم اتفاق میفته این همه امید محاله آخرش شکست باشه 😊

منم🙄

تنها کاری که میکنم شب تا صبح رو حالت پرواز میذارم.(خسته نباشم)🙄🥺😁

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
1334

دکتر من گفت بیشتر از 1 ساعت استفاده نکنی بهتره.

و اینکه امواج مایکروویو خطرناک تره.

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😇🍀به نام قدرت مطلق، نيروى برتر. نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. اى قدرت مطلق و اى نيروى برتر🍀😇                                                          راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. عیسی مسیح (ع) 🍀
1403

من تا سونوی قلب خیلی کم میومدم چند روز یکبار اونم بخاطر دوستام تو نی نی سایت که میدونستم پیگیر حالم هستن میوندم تا نگران نشن بعد از سونوی قلب یکم وسوسه نیشم ولی کنترل میکنم البته فرقی هم نداره تو طبقه پایین وای فای هست همینطور طبقه اول در هر حال در معرض اشعه هستم 

مهم نیست چه مشکلاتی داری...😐امید راهش رو از لا به لای کوچکترین روزنه ها پیدا میکنه..😉"به خدا اعتماد کن" 🙏

استفاده کنید اشکالی نداره . والا برا نینی من که ضرر نداش

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
منم اگه نت نباشه خل و چل میشم 

ه گروه هم پيدا كن كه همه سن بارداريشون بهت نزديك باشه انقد خوبه من الان كلي دوست اينطوري دارم😍

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦
منم همینجور،ولی بیشتر سعی میکنم بافتنی ببافم ،

ای ول من عاشق بافتنی ام ولی فقط پایه شو بلدم 

دنبال کلاس گشتم اینجا پیدا نکردم

اگه میتونستم ببافم قطعا اینقدر تو نی نی سایت نمیچرخیدم

1508