2737
2734
عنوان

فوق لیسانسه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 31 پست
من عاشقش بودم ولی این چند قسمتی که دیدم واقعا مسخره و بی محتوا بود مثل سابق نیست اصن

حبیب زن گرفته

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده

ساعت چند پخش ميشه از كجا

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی مسخره شده قبلی بهتر بود

همشون ازدواج کردن

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده

به نظر من خوب نیست همش با دوربین حرف میزنن 

یه حرفو پنجاه نفر تکرار میکنن شخصیتاشم کم شده 

گفتن مردن اونا مثلا دیگه کل کل ترانه و زن بابا در کار نی 

چون سپاس مرده 😁

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان👦👩هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💫این هم نفسی چه حس و حالی دارد💫در پیکر من دو قلب دارد ضربان 😍😍

افسردمون کردن بااین فیلماچرتشوون عق

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2738

همون شوخی های مسخره دورای قبلی داره تکرار میشه..حوصله بر هست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ی ربع ب ۹ ش ۳

مرسي عزيزدلم

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

یه تیکه مسره از باباش میپرسه چیشد مامان مرد؟میگه مامان که نمرده یه سری مشکلات پیش اومده نتونسته بیاد بازی کنه بازیگرش مام مجبو  شدیم به مردم بگیم مرده.الانم خودتونو ناراحت بگیرین باور کنن.یا مثلا دیشب که اون پلیسه عوض شده بود.

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2706