2726

هاله داره مبارکه.تروخدا واس منم دعا کن شنبه انتقال جنین دارم پدرم دراومده انقد سختی کشیدم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هاله داره مبارکه.تروخدا واس منم دعا کن شنبه انتقال جنین دارم پدرم دراومده انقد سختی کشیدم

چشم حتما انشاالله شما هم مثل من دلت شاد بشه . فقط برام دعا کنید که این یکی دیگه برام بمونه چون قبلیم خارج از رحمی بود

چشم حتما انشاالله شما هم مثل من دلت شاد بشه . فقط برام دعا کنید که این یکی دیگه برام بمونه چون قبلیم ...

ایشالا .

حتما

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
چشم حتما انشاالله شما هم مثل من دلت شاد بشه . فقط برام دعا کنید که این یکی دیگه برام بمونه چون قبلیم ...

ان شاال‍ا‍ه گلم شماهم دعاکن منم زودترمامانشم بشم وبرام بمونه یه۸هفته یه۲۶هفته سقط کردم😔😔

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
بچه ها ببخشید این که دوتا خط نداره چرا میگین مثبت؟؟؟

عزیزم هاله داره هالشم قشنگ معلومه چند روز دیگه ک بگذره اگه دوباره بزنن پرنگ میشه خطاش

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2706