2726

من کوکو بلدم فقط و کته-

غذایی ک خوشمزه و ارزون باشه بلد نیسم😔

دستمون خالیه یکم

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!

عدسی 

لوبیا پلو

ماکارانی

کتلت

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آش رشته

میرزاقاسمی

املت

استامبولی

لوبیا پلو 

باقالی پلو با ماست

کشک بادمجون

عدسی

لوبیا

فعلا اینا یادمه

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)

استامبولی...کوکو..ماکارونی...خوراک لوبیا...عدسی...گوجه بادمجون یا همون یتیمچه...کشک بادمجون‌...میرزا قاسمی...خیلی هست

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

املت.بامجون ورقه.ماکارونی.لوبیا پخته.

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
خوشمزه ترين غذاي دنيا دوپيازه سيب زمينيه خدايي اين غذا با اين خوشمزگي و راحتي درست ميشه قيمتي هم درن ...

طرزتهیه

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
2706