2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه امروزی بودن اصلن ربطی به موفقیت نداره.

من به آدمی میگم موفق که از نظر تحصیل و نجابت زبانزد باشه همه به سواد و نجابت ش اقرار کنن

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
2731

امروزی بودن از نظر بعضی ها فقط هر چه بازتر و آرایش گرون و بیشتر و پیشی گرفتن از بقیه از لحاظ وسایل خونه و ماشینو  و کلا این موارد چشم و هم چشمی هست.

بعضی ها درک درستی از انسان موفق ندارن.

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
بعضیا از امروزی بودن فقط پوشیدن مانتو جلو باز رو بلدن😂😂😂

البته من دختر نیستم ولی عید یه مانتو جلو باز با قیمت گرون گرفتم پشیمون شدم کی بشه یه مانتوی شیک ببینم بخرمش 

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان👦👩هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💫این هم نفسی چه حس و حالی دارد💫در پیکر من دو قلب دارد ضربان 😍😍

والا خودت الان داری توشهرتوخیابون توفامیل و اشنامیبینی..تیپ های ک میزنن.طرز حرف زدنشون..جاهای ک میرن‌.با چ نوع ادمایی معاشرت میکنن‌..اگه درس میخونن.رشته تحصیلیشون..برخوردشون .اجتمائی بودنشون..ورزش کاربودنشون ک ب اندامشون اهمیت زیادی میدن و اگه توجه کنی دختران بااندام زیباو باتیپ شیکشون چقد مورد توجه هستن...ذهنیت هرادمی یجوره..پس خیلیام هستن ک هنوز قدیمی فکرمیکنن زندگی میکنن...اینم خوبه.ولی این چندمورد ک گفتم اگه تغیرش بدین و امروزیش کنید حتما تآثرخودشوداره...😧💝

2738
دقیقا😂 البته کاشت ناخن و زرد کردن مو هم تاثیر زیادی در امروزی شدن داره👌

چقد من از این کاشت ناخن بدم میاد 

کلا از ناخن و هر چی مربوط به ناخن بدم میاد 😁

آخه یکیشون نزدیک بود چشم منو دربیاره 😥

پیش ضریح امام رضا با اون ناخنای درازش دستشم دراز میکرد که ضریحو بگیره   

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان👦👩هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💫این هم نفسی چه حس و حالی دارد💫در پیکر من دو قلب دارد ضربان 😍😍

از نظر من امروزي بودن اول اينكه تحصيل كرده باشه حداقل يه زبان ديگه بلد باشه دايم در حال ياد گرفتن يه چيز جديد باشه كتاب زياد بخونه ورزش بكنه محصولات زيبايي روز و كرمها و محصولات پوست و مو برندهاي معروف رو بشناسه و تا حدي ازشون استفاده بكنه وسايل و دكوراسيون جديد داشته باشه لباسهاش هم به روز باشه ديگه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

قلیون بکشه سیگار گوشه لب

لبا پروتز

مژه کاشت

ابرو هاشور

بوتاکس

موها اکستنشن بلوند

پیکر تراشی و پروتز سینه و باسن

جراحی بینی

پیرسینگ 

ناخنا کاشت و طراحی شده

میکاپ در حد عروسی مادر شمر!

این دختر امروزیه که توی اجتماع زیاد میبینیم

اخه امروزی بودن اصلن ربطی به موفقیت نداره. من به آدمی میگم موفق که از نظر تحصیل و نجابت زبانزد باشه ...

معلومه که به هم ربطی نداره.

این دوتاسوالی که پرسیدم،ازهمدیگه جداهستتد

2706