2726
عنوان

خودتو تو یه کلمه توصیف کن 😶

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 123 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بی غل وغش و روراست .. که خیلی زجر کشیدم از رو همین روراستیم هرکاری هم میکنم نمیتونم پرووو شم

اره درکت میکنم ⁦(*﹏*;)⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
خوابالو

الهی 

چیزی ناراحتت می‌کنه که خیلی میخابی ؟!؟

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

از تاپیکم دیدن کنید و ایده بگیرید دوستان https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3488761&slug=کار-زیبای-مادرشوهرم-عکسفرهنگ-سازی&postId=112052668

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
خيلي مهربون  همه ميگن

😍😍😍

حالا چرا گریه میکنه و ساندویچ میخوره؟    

ذوق مرگه چون 😪

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706