2726

من سرکارم 4 سال پیش با همکار خانمم بحثمون شد يه حرفی و ناحق زد و رفت جای ديگه کار کرد البته به خاطر من نبود که رفت به خاطر کار فرما بود که دعواشون شد بعد 5سال خانمیه که خیلی به خودش میرسه سر و تیپش زنندست مطلقه هم هست نزدیک 50 سالشه خانوادم خیلی خوششون نمیومد ازش بعد 5سال رفته دم خونه مادرم و بلد بود از قبل تو این هفته 2 بار رفته دم در خونه مامانم با من کار داشته شمارشو داده زنگ بزنم مثل اینکه شمارمو پاک کرده بوده امروز زنگ زدم ميگفت یک هفته هست همش تو رو تو لباس عروس خواب میبینم نگرانت بودم الانم من باردارم خیلی میترسم بمیرم

اون اطلاع نداشته من باردارم ميگه حتما مربوط به همون ميشه خوابام يه جورايي حس کردم ميخواد که من نترسم ولی میترسم نکنه بمیرم بچم دسته نامادری بیفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بیخیال بابا تو اگه خودتو تو لباس عروس ببینی خطر ناکه نه دیگران ،صدقه بده از اون خانوم مطلقه ام فاصله بگیر معلوم نیست دنبال چی هست 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

به این چیزا فکر نکن عزیزم. اولا مرگ و زندگی دست خداست. دوما خواب و تعبیرش شرایط داره. سوما اگر کسی به چیزی زیاد فکر کنه خوابشو میبینه. من نزدیک عروسیم هر شب خواب خودمو شوهرمو میدیدم تو لباس عروس و داماد

دنیام بچه هام 🥰  
من که خواب ندیدم اون برام هي خواب دیده 

دیده که دیده😐😐😐

نکنه فکر کردی همه ی خواب هایی که همه ی ادما می بینن واقعا تعبیر میشه؟؟؟؟

بیخیال بابا

باورم نمیشه به خاطر همچین موضوع مسخره ای خودت رو الکی نگران کنی...

یه خواب ساده س فقط همین..

منم چند سال پیش خواب خواهر دوستمو تو لباس عروس دیدم اما الان سر و مر و گنده اس.

دردا که این معما شرح و بیان ندارد... #حافظ
دیده که دیده😐😐😐 نکنه فکر کردی همه ی خواب هایی که همه ی ادما می بینن واقعا تعبیر میشه؟؟؟؟ بیخیال ...

مرسی عزیزم میدونی چون باردارم کلا فکر و.خیال بیشتر از حالت عادی میکنم دیگه این که گفت يه هفتست خوابتو میبینم بالباس عروس ترس ورم داشت

مرسی عزیزم میدونی چون باردارم کلا فکر و.خیال بیشتر از حالت عادی میکنم دیگه این که گفت يه هفتست خوابت ...

فدات گلم

اره، ادم تو بارداری کلا حساس تر میشه.....

اما سعی کن خودتو به یه چیزی مشغول کنی که فکرت نره پیش این موضوع.

دردا که این معما شرح و بیان ندارد... #حافظ
@تیادا     تعبیرخواب میکنه

سلام خوبید عزیزم اگر تو خواب دیده باشن عروسی شماس و داماد هم کسی جز شوهر الان شماست و نمیشناختش هم اون تعبیرش مرگه و داماد اجل . جزییات خیلی مهمه . ان شا الله که خیر هست عزیزم صدقه بدید 

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋