2737
2734

این سی دی کارتونهای انگلیسی هست که میفروشن؟میخ ام بدونم آیا نتیجه داشته؟به زبان فارسیشون لطمه نمیزنه؟

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عدد 2 رو بفرست به 20005555

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731
عدد 2 رو بفرست به 20005555

اشتب شد😂😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
چرا؟؟؟

برای ی تاپیک دیگه اومدم بفرست نگو دخترم زده بود ی صفحه اومدا بود عقب.😂😂ببخشید

2738

اگه با هر دو زبان تو خونه در ارتباط باشه، نه لطمه نمی زنه. 

من کوچیک بودم مادرم با فامیلاش توی شهرستان کردی تلفنی حرف می زد من هم یکم کردی یاد گرفتم هم فارسی، چند سال بعد هم زبان انگلیسی، مشکلی ندارم. 

به علاوه کارتون، خودتونم تو خونه باهاش صحبت کنید. حملات کوتاه رو یاد بگیرید باهاش حرف بزنید

اگه با هر دو زبان تو خونه در ارتباط باشه، نه لطمه نمی زنه.  من کوچیک بودم مادرم با فامیلاش توی ...

اتفاقا میگفت تو آموزشش که اصلا نه توجهش رو جلب کارتون کنین نه عکس العملی نشون بدین برا تشویق بعدم میگفت اگر میخواین لطمه نزنه به زبانشون خیلی باهاشون فارسی صحبت کنید اما شبکه پویا نذارید براشون تا ۴سال دوره داره نمیدونم بخرم براش یعنی؟

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

وای بچه دختر عموی من مثل بلبل انگلیسی حرف میزنه

همش از بچگی کارتونو و فیلم انگلیسی براش میذاشتن

الان میگه ی لغتایی میگه من بلد نیستم از دیکشنری میبینم

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
دختر منکه همش یا تی وی ترکیه میبینه یا کارتون انگلیسی چند زبانه میشه😂 من خودم از بچگی سه زبانه شدم ...

چجوری؟

تجربه خودمون رو میگم

برادر کوچیکم دو سال و نیم سه ساله که شد مادرم برگشتن به شغلشون. ما هم دانش‌آموز بودیم

مادر بزرگم طبقه بالا ساکن بودن و فقط میتونستن مراقب باشن بچه به خودش صدمه نزنه. بیشتر در توانشون نبود

دستگاه ویدیو گرفتن والدینم. با نوار های وی اچ اس قاعدتا

اون زمان چون ویدیو غیرقانونی بود نوارها دوبله نشده بود

کلی نوار کارتن گرفتن

این بچه رو نشوندن و یادش دادن چطور ویدیوی جدید رو بذاره و پخش کنه

تا مادرم برگردن این بچه از صبح ویدیو زبان اصلی میدید یا اگرم مشغول بازی بود صداش تو خونه بود همیشه تا ظهر که ما بیایم

هدف دو زبانه کردن کودک نبود. هدف سرگرم گردنش بود ولی چندماهی گذشت یهو دیدیم برادرم شروع کرده داره خارجی حرف میزنه و شعرا و ترانه ها رو میخونه

الانم ۲۶ سالشونه و انگلیسی رو بدون ایراد به هر دو لهجه آمریکایی و انگلیسی میتونه صحبت کنه 😂😂

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
وای بچه دختر عموی من مثل بلبل انگلیسی حرف میزنه همش از بچگی کارتونو و فیلم انگلیسی براش میذاشتن ال ...

واقعا؟؟؟؟مادرش نگفت چیزی باهاش کار کرده یا نه؟پس یعنی تاثیر داره؟ جملات رو میفهمن؟

تجربه خودمون رو میگم برادر کوچیکم دو سال و نیم سه ساله که شد مادرم برگشتن به شغلشون. ما هم دانش‌آمو ...

واااای چه عالییییه پس حتما بخرم!خیلی توش مونده بودم!

2706