2737
2739
عنوان

حس خیلی بدی نسبت به مادرشوهرم و کاراش دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 65 پست
کوچیکه ۱۱ ماهش

ولی اسی یکی از کاربرا پیشنهاد خوبی داد

دفعه ی بعدی که گفت بچم بگو والا تا اونجایی که یادم میاد من زاییدمش نه شما

دردا که این معما شرح و بیان ندارد... #حافظ
چطور نذارم گلم؟بیشتر توضیح بده

هر سری بگو نیستیم یا در و باز نکن بعدا به همسرت بگو مثلا حمام بودم یا خواب بودم، یا مثلا اگه شب میاد که شوهرتم باشه قبلش بچه رو بردار برو خونه مامانت یا بیرون...انقدر بپیچونش تا نیاد. پیجشم بلاک کن تا نبینی

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی اسی یکی از کاربرا پیشنهاد خوبی داد دفعه ی بعدی که گفت بچم بگو والا تا اونجایی که یادم میاد من ز ...

یا میتونه شوهرشو نشون بده بگه بچه تو اینه 🤣🤣

میخوای بغلش کن بهش غذا بده 

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2731
خب چطوری حرصشونو دربیارم؟

برات اهميت نداشته باشه حرصش درمياد و ديگ بيخيالت ميشه دقيقا منم همينكارو كردم ولي خيلي سخته بي تفاوت بودن

اسمم كبري نيييييس😅اينجا مثل كارنامه اعماله هرچي مينويسي پاك نميشه😅
هر سری بگو نیستیم یا در و باز نکن بعدا به همسرت بگو مثلا حمام بودم یا خواب بودم، یا مثلا اگه شب میاد ...

وا خب همسرم چی میگه؟ همسرم میگه تو برو هرجا دوست داری گم شو مامانم داره میاد خونه من دیدن من و بچم

هنرمندم خیلی مهربونم و عاطفی دوست داشتم سرنوشتم جور دیگه ای رقم میخورد با یه نفری که لیاقتمو داشت ازدواج میکردم.تا آخر عمرم فقط باید تو حسرت، زندگی کنم و بمیرم.خیلی سخته که فقط یکبار حق انتخاب داشته باشی خیلی