2737
2734

جربزه پول نمیشه.الان تو این اوضاع پول مهمه.مث چند سال قبل نیس کار کنی خونه و ماشین بخری.ما هم دوتایی جربزه داشتیم هنوز نتونستیم خونه بخریم.تو این اوضاع فقط میشه روز شب کرد.اگه پول برات مهم نیس و خونه و ماشین جز ارزوهات نیس حله وگرنه هیچ

دخترم من و بابا منتظریم بیای خونمون گرم تر بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره  مگه ما اول زندگی هم خونه داشتیم هم ماشین 

هیچکدومو نداشتیم فقط معتاد نباشه بددل نباشه هیزنباشه کارم بکنه اخلاقی کلاخوب باشه😁😎

گروه سبز وزن الان ۶۳  وزن هدف ۵۷💪💪💪💚💚💚
2731

بله

سختی داره

ولی به اخلاق خوشش می ارزه

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

من همسرم نه خونه داشت نه ماشین

الآنم خونه نداریم ولی بازم برگردم عقب می‌خوامش

پسره خوب باشه رو هوا باید زد 

دختر هم خوب باشه مثال جهاز نداشته باشه ( که وظیفش هم نیست ولی تو عرف جا افتاده جهاز بیاره)  بازم باید رو هوا زد

نه بابا ما خونه و ماشین در آمد نسبت خوب داریم موندیم تو زندگی اون پس که فقط حسرت باید بخوری تو زندگی باهاش

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

ببین اگه جربزه داشته باشه پس باید وضع مالیشم خوب باشه مگه اینکه مثلا ورشکست شده باشه یا اتفاق خاصی ... اما در کل من خودم به شخصه بیشتر از اونچه داره بیشتر به اونچه که میتونه به دست بیاره دقت میکنم چون به فرضم یه خونه و ماشین داشته باشه ولی نتونه پیشرفت کنه به درد نمیخوره ولی چیزی نداشته باشه اما بلد باشه به وست بیاره خیلی بهتره 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

به کوردها ضرب المثلی داریم کور خو مال ورچیه کور گن مال ورچه ، یعنی پسری که خوبه ارث و اموال  برا چیشه پسری که بده ارث و اموال برا چیشه ، 

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 

خب حقیقتش مسافر کشی و کارگری که نه ولی شوهر خودم وقتی اومد خواستگاری آخر سربازیش بود هیچچچچی نداشت فقط تو مغازه داداشش کار میکرد و تازه اون موقع هم سهمش خیلی کم بود،ولی وحشتناک جربزه و توانایی داره؛تا الان که سه ساله ازدواج کردیم هم عروسیو خودش تنهایی با پول خودش گرفت هم ۵۰درصد مغازه رو خرید،ماشین خریدیم،زمین خریدیم،الانم میخواد یه وام گنده بگیره زمینو بسازیم،خیلی کلش پره،خوشم میاد ازش،کنارش نگرانی برا آیندمون ندارم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2706