2726

جاری من با ای وی اف بچه دار شد پسره ۷ سالشه.هیچ مشکلی نداره.

من خیلی از دوستام با این روش بچه دار شدن سه تا از دوستام سه قلو دارن چند تا دو قلو چند تا تک قل.هیچ کدوم هیچ مشکلی ندارن.

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاری من با ای وی اف بچه دار شد پسره ۷ سالشه.هیچ مشکلی نداره. من خیلی از دوستام با این روش بچه دار ش ...

سلام عزیزم مشکل جاریتون چی بوده و چند سالشون بود زمانی که ivf انجام دادن ؟

2728
سلام عزیزم مشکل جاریتون چی بوده و چند سالشون بود زمانی که ivf انجام دادن ؟

دقیق نمیدونم شوهرش بیشتر مشکل داشت فکر کنم حدودا ۳۳ سالش بود.

من خودم چند بار ای وی اف کردم یه بار باردار شدم که سقط شد

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
دوقلو پسر دارم ۴ساله .چرا باید مشکل داشته باشه؟؟؟اتفاقا تو ازمایشگاه از نظر سلامت تایید میشن بهترینش ...

عزیزم  می شه بپرسم کجا انجام دادین و کدوم شهرید ؟

دوقلو پسر دارم ۴ساله .چرا باید مشکل داشته باشه؟؟؟اتفاقا تو ازمایشگاه از نظر سلامت تایید میشن بهترینش ...

یعنی کل جنینا رو منتقل می کنن که دو قولو شدن ؟ 

خودتون تعیین جنسیت کردین سرا رو جدا کردین یا خدا خواسته هر دو پسر بشن ؟

یعنی کل جنینا رو منتقل می کنن که دو قولو شدن ؟  خودتون تعیین جنسیت کردین سرا رو جدا کردی ...

من کلا سه تا جنین بیشتر نداشتم دوتاشو منتقل کردن یکیش گرفت بعد اون یکی خودش تقسیم شد دوقلوی همسان شدن چون ما تو ژنمون دوقلو داشتیم.خودم انتخاب کردم واسه اینکه جنسیتشونو بگن یه ملیون گرفتن گفتن دوتاش پسره یکیش دختر.واسه ماهم فرقی نمیکرد ولی شوهرم گفت حالا که تا این مرحله اومدیم بزار مشخص بشه اول پسر دار بشیم بعد بارداری بعدی میریم دخترمونم میاریم😀

2706